Kalėdoms puošiame ne tik eglutę, bet ir visą interjerą

Apsilankę interjero salone Dubingiai, pamatysime, kad yra gausybė itin kokybiškų ir gražių papuošimų, jaukumo kūrimo variantų, kurie tikrai gali padėti pasipuošti namus Kalėdoms tiesiog nepriekaištingai.

Bet pirmiausia vis tiek – eglutė

Tiek interjero salonas Dubingiai, tiek kitos gražių dalykų parduotuvės veikiausiai galės jums pasiūlyti nuostabių žaisliukų, girliandų ir papuošimų Kalėdų eglei. Ši eglė yra kažkas tikrai labai šventiško ir gražaus, tik reikia nepamiršti nepasiduoti Kalėdų karštinei ir tą eglę puošti su tradicijomis. Ne spalio viduryje, o paskutinę Advento dieną – per Kūčias. Galima puošti dideliais gražiais, spalvotais bumbulais, galima puošti girliandomis ir kitokiais papuošimais.

Šviečiančios girliandos namams

DubingiaiAr verta namuose atskirai tam tikrose vietose pasikabinti vieną kitą šviečiančią girliandą? Gal ir verta, tik reikia mokėti tas girliandas pasirinkti, kad interjeras būtų patrauklus. Mediniame kaimo sodybos name ar tiesiog gražioje sodyboje jums reikės ryšio su gamta, dėl to ten netiks niekas, kas bus labai nenatūralu. Todėl tokioje vietoje jūs norėsite šiltų spalvų, galbūt labai nedidelių dailių lempučių, šviečiančių raudona, geltona spalvomis. Mieste, gyvenant lofte ar kitoje panašioje erdvėje, nieko bendro neturinčioje su kaimu ir gamtos ritmo gyvenimu, galima rinktis kitaip. Ten galima rinktis ne tokias jaukias, bet itin ryškias girliandas. Ten gali atsirasti neoninės mėlynos, šaltos baltos, mirksinčios, šviečiančios lemputės. Aišku, visada reikia jausti ribą ir nepamiršti, kad tai jūsų namai. Ir interjeras neturėtų tapti kažkuo siaubingu. Reikia pasipuošti taip, kad būtų ir gražu, ir jums visiems smagu.

Kalėdų vainikai – pirkti ar pasigaminti

Vienas gražiausių būdų papuošti namus šventėms – tai pakabinti ar padėti nuostabų Kalėdų vainiką. Šis grožis susideda iš kalėdinių papuošimų, sniegelio, pušų spyglių, kankorėžių, ir aišku kelių gražių žvakių, taip pat kelių nuostabių putinų ar kitokių raudonuojančių uogelių.

Žvakės

Aišku, žvakės labai padeda sukurti tą nepaprastą Kalėdų dvasią. Galima žvakėmis kurti jaukumą ir kitu metu, tačiau vis tiek reikia labiau pagalvoti būtent apie tai per Adventą. Kodėl? Todėl, kad jau tada yra labai tamsu. Noras puoštis per Kalėdas šviesomis yra susijęs su gamtos ritmais. Tai tamsiausias laikas per metus, todėl mums reikia daugiau šviesų, todėl reikia jas pakabinti kažkur namuose, kad būtų maloniau. Visos kitos smulkmenos irgi aišku suteiks jaukumą. Minkšti pledai ant sofos. Židinys su liepsna ir ant atbrailos išrikiuotos šeimos fotografijos.

495
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *