Mėnesio archyvas: 2014 m. gegužės mėn.

Gražios suknelės kiekvienai

Gražios suknelės puošia moteris. Jos tinkamos visomis progomis ir bet kuriuo net ir žvarbiausiu oru. Kas daugiau, nei šis rūbas pabrėžia moteriškumą? Mėgstant puoštis vienos spintos suknelėms gali ir neužtekti, bet geriau turėti daugiau drabužių, nei mažiau. Juk visiems gerai girdėta frazė „Neturiu kuo apsirengti“.

gražios suknelėsKartais mums patikusi suknelė ant mūsų atrodo ne taip jau ir žavingai, kaip atrodė ant manekeno. Kad taip nenutiktų reikia atsižvelgti į savo figūros ypatumus. Paprastai sakant, reikia paslėpti trūkumus ir pabrėžti privalumus. Dabar ypatingai madingos ilgos suknelės. Daugelis mano, kad jos tinkamos tik aukštoms moterims, o žemaūgės jų turėtų vengti. Tačiau tikriausiai gatvėje sutikote ne vieną žavingai atrodančią moterį, kuriai ypatingai tiko suknelė, nors ji ir labai žema arba atvirkščiai – aukšta mergina su ilga suknele atrodo šiek tiek keistai. Viskas priklauso nuo figūros. Lieknai merginai tiks prigludusi suknelė ir visai nesvarbu, koks jos ūgis. Aukšta ir stambi moteris atrodys ne itin dailiai su tokia, tačiau lengvai plevėsuojanti pabrėš moteriškumą, suteiks lieknumo iliuziją ir leis jaustis jaukiai. O jeigu žemai ir ne itin lieknai merginai norisi dėvėti tokią suknelę, tai būtina klausyti aukščiau išvardintų patarimų ir būtinai autis aukštakulnius. Štai ir visos paslaptys, kurios susijusios su madingomis ilgomis suknelėmis.

Gražios suknelės sąvoka kiekvienai dailiosios lyties atstovei yra skirtinga. Vienos mėgsta ryškias ilgas, o kitos trumpas ir blyškias. Neverta klausytis ką siūlo rengtis šį ar kitą sezoną, nes galbūt tai visiškai netinka Jums. Taip pat labai svarbu, kaip jaučiatės vilkėdama vienokią ar kitokią suknelę. Galbūt Jus erzina ryškiai raudona spalva? O gal nemėgstate ilgų rankovių, o tik ¾? Juk tą geriausiai žinote tik Jūs pati. Renkantis aprangą verta atkreipti dėmesį į audinį. Ne tik spalva gali nulemti teisingą sprendimą. Šaltajam sezonui tinka kašmyro ar vilnos suknelė, o kitais metų laikais tiks medvilnė, viskozė, linas. Ypatingai dvi pastarosios medžiagos tinkamos karštomis ir tvankiomis vasaros dienomis. Nepamirškite, kad prie bet kurios suknelės galima priderinti šalį, laikrodį, dirželį ar skrybėlę. Tokios detalės suteiks išskirtinumo.

Tam, kad vienos spintos suknelėms užtektų, reikia gerai pagalvoti ar tikrai ji reikalinga, kur ją vilkėsime ir kokiam metų laikui ji tinkama. Žinant savo pomėgius, galima įsigyti kelias gražias sukneles ir tuomet derinti aksesuarus. Jums nereiks keliolikos tų pačių drabužių.

Sveika mityba

Sveika mityba organizmui turi didžiulę naudą. Maitindamiesi tinkamais maisto produktais galime gauti reikalingų vitaminų ir mineralinių medžiagų. Tai svarbu ne tik sveikatai, bet ir grožiui. Taip pat organizmo išvalymui nuo užterštumo.

sveika mityba organizmuiTinkama mityba reikalinga ne tik mūsų idealiam svoriui palaikyti, bet ir užtikrinti tai, kad gautume pakankamai reikalingų medžiagų gyvybinėms funkcijoms palaikyti. Jie pastebėjote, kad slenka plaukai, lūžinėja nagai ir odos būklė netenkina Jūsų, tai metas susirūpinti ar tikrai valgome tinkamą maistą. Visų pirma turime jausti saiką. Net jei ir valgysime tik sveikus produktus, tai persivalgydami neturėsime daugiau naudos. Priešingai, tai atneš žalos. Būtina stengtis vartoti kuo įvairesnį maistą. Pavyzdžiui, sakoma, kad labai sveika valgyti salotas, bet jeigu mes valgysime tas pačias salotas kiekvieną dieną ir dideliais kiekiais, tai naudos bus nedaug. Organizmas turi gauti įvairių medžiagų, tad ir salotos turi būti įvairių rūšių keičiant jas į kitas daržoves.

Ar žinote, kad tinkamai derinamas maistas turi didelę naudą mums? Niekuomet nevalgykite baltyminio maisto kartu su angliavandeniais. Tarkime, mėsos kepsnį valgykite ne su makaronais, bet su daržovėmis. Neapkraudami virškinimo sistemos padarysite daug naudos sau. O ką gi valgyti? Grūdiniai produktai turi užimti didžiąją dalį raciono. Tikriausia pamenate, kaip vaikystėje mama vis sakydavo, kad reikia valgyti košę. Taip, ji buvo teisi. Košės, ypatingai rytais, labai sveika. Grūdėta duona taip pat ne išimtis. Be baltymų neapsieinama ir sveikoje mityboje. Vartokite daugiau paukštienos, nei kiaulienos. Taip pat sveika valgyti pieno produktus. Taip, kad įtraukite į savo dienos meniu varškę, jogurtą ir pieną. Daržovės ir vaisiai taip pat privalomi produktai mūsų lėkštėje. Nevenkite riešutų ir aliejų. Tik svarbu, kad jie būtų kokybiški.

Sveika mityba mūsų sveikatai atneša didžiulę naudą. Mums nereikia išleisti daug pinigų gydymui ar vitaminams. Tinkami produktai padeda organizmo išvalymui ir mums nereikia laikytis sekinančių dietų. Ypatingai pavasarį mūsų imunitetas nusilpsta ir dažniau susergame. Maitinantis sveikai to galime išvengti. Juk tai neužima daug laiko ir nereikalauja papildomų investicijų. Rinkitės šviežius maisto produktus, patikrinkite jų kokybę ir tinkamai pagaminkite. Štai ir viskas.

Maitinantis sveikai mes būsime ne tik sveiki, bet ir žvalūs. Mažiau sirgsime ir būsime geros nuotaikos. O kūno linijos bus be didelio vargo tobulos. Mums nereiks laikytis badavimo ar dietų. Viskas pasiekiama sveikai maitinantis.

Kokybiškos stogo dangos: kaip išsirinkti?

Kai norima pasikeisti stogą ar statant namą, gana dažnai pasvarstoma, kokią stogo dangą pasirinkti. Variantų gali būti iš tiesų nemažai, taigi, svarstoma, kokios kokybiškos stogo dangos galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Taigi, kuo vadovaujantis išsirinkti tinkamiausią?

kokybiškos stogo dangosBene dažniausiai pasirenkama plieninė, čerpinė arba šiferio stogo danga, ir kiekviena jų turi savų privalumų bei trūkumų. Plieninė stogo danga paprastai pasižymi estetika, o tokią dangą montuoti tikrai nėra sudėtinga. Jos kaina yra ganėtinai nedidelė, todėl toks pasirinkimas gali būti tikrai neblogas. Vis dėlto, tokia stogo danga turi ir trūkumų, pavyzdžiui, dengiant netaisyklingos formos stogą, paprastai sunaudojama tikrai nemažai medžiagų, o jei ji sumontuojama netinkamai, laikui bėgant gali imti rūdyti.

Čerpių stogo danga pasižymi ilgaamžiškumu, tad toks sprendimas tikrai gali būti pats geriausias, kuomet tikimasi, kad pasirinkta stogo danga tarnaus kuo ilgesnį laiką. Galima rinktis iš daugybės čerpių dangos spalvų, tad būsite tikri, kad jūsų namas tikrai atrodys estetiškai. Tokia stogo danga nėra taip paprastai montuojama, o jos kaina yra didesnė, tačiau visa tai atperka dangos tarnavimo trukmė.

Šiferio danga kainuoja nebrangiai, jį lengva montuoti, be to, jis pasižymi puikia garso izoliacija, tačiau laikui bėgant išblunka šiferio spalvos, taigi, šis sprendimas ne visada palankiausias.

Skaityti straipsnį “Kokybiškos stogo dangos: kaip išsirinkti?” »