Mėnesio archyvas: 2014 m. kovo mėn.

Mikroautobusų nuoma: klausimai ir atsakymai

Mikroautobusų nuoma šiandien gali būti pačiu geriausiu sprendimu, kai iš vienos vietos į kitą tenka pervežti didesnį kiekį žmonių. Pavyzdžiui, jei keliauti turi 7-10 žmonių, tokiu atveju reikėtų važiuoti dviem automobiliais, ir tai tikrai ne visada labai patogu. Taigi, tokiu atveju vertėtų pagalvoti apie mikroautobuso nuomą. Nors mikroautobusų nuoma ir nėra naujiena, tačiau šia paslauga gana dažnai nepasinaudojama vien dėl… informacijos trūkumo. Taigi, kaip viskas vyksta ir kokios nuomos sąlygos?

Mikroautobusų nuomaGana dažnai iškyla klausimas, kur kreiptis, norint išsinuomoti mikroautobusą. Paprastai tai galima padaryti ir tiesiog internetu: galite susirasti tikrai ne vieną internetinį puslapį, kuriame siūloma mikroautobusų nuoma. Taip pat galite rasti ir tokių internetinių puslapių, kuriuose dedama visa informacija apie nuomojamus mikroautobusus: čia galite rasti glaustą informaciją apie nuomojamus mikroautobusus ir išsirinkti tokį variantą, kuris pateisintų jūsų lūkesčius. Kai išsirinksite tokį mikroautobusą, kokio ieškote, galėsite susisiekti su nuomos bendrove ir išsiaiškinti nuomos sąlygas. Internetiniame puslapyje paprastai pateikiami preliminarūs įkainiai, tačiau vertėtų žinoti, kad nuomojantis mikroautobusą ilgesniam laiko tarpui, paprastai paros nuomos kaina mažėja, taigi, tikrai palanku mikroautobusą nuomotis ir ilgesnėms kelionėms.

Gana dažnai kyla neaiškumų, kokios yra mikroautobusų nuomos sąlygos, tačiau jos paprastai skiriasi,priklausomai nuo to, kokią bendrovę pasirinksite. Vis dėlto, dažniausiai tenka susimokėti užstatą ir pasirašyti nuomos sutartį, taip pat gali tekti susimokėti nustatyto dydžio užstatą, norint mikroautobusą rezervuoti.

Skaityti straipsnį “Mikroautobusų nuoma: klausimai ir atsakymai” »