Mėnesio archyvas: 2016 m. kovo mėn.

Apsipirkinėjimo internetu privalumai

Pirkti internetu pigiauŠiandien viską galima įsigyti internete. Žmonės, kurie vengia šurmulio, kuriuos apsipirkinėjimas vargina, kuriems nepatinka keliauti į parduotuves, neturint tikslaus, aiškaus tikslo, daug mieliau renkasi įsigyti daiktą atr paslaugą internetu. Tai nebūtinai turi būti knyga, šviestuvas ar, pavyzdžiui, svarstyklės internetu. Jei anksčiau nedrįsdavo, žmonės šiandien vis dažniau internetu perka ir batus, drabužius, remonto įrankius, maisto produktus. Bet kokią galimą riziką iki minimumo sumažino kiekvienoje prekybinėje platformoje suteikiama prekės grąžinimo, pinigų susigrąžinimo galimybė. Todėl nesvarbu, ar perkama iš kito šalies miesto, iš užjūrio ar kito pasaulio krašto – pirkėjui suteikiamos visos sąlygos, kad apsipirkimas būtų kuo malonesnis ir nesudarytų jokių nepatogumų. Jauna mamytė Asta teigia visus būsimam kūdikiui reikalingus daiktus susipirko neišeidama iš namų, o tiksliau – nepakilusi nuo sofos. Apsipirkinėjimas moteriai visad atrodė kančia, o vos pagalvojus, kiek reikalingų daiktų įsigyti teks planuojant ir laukiant vaikelio, ją nukrėsdavo šiurpas. Tačiau, vos išėjusi į dekretines atostogas, paskutiniais nėštumo mėnesiais internete Asta įsigijo viską, pradedant sauskelnėmis, drabužėliais, mišinėliais, buteliukais, baigiant vežimėliu, automobilinėmis kėdutėmis ir vaiko kambario baldais. Moteris džiaugiasi, kad šiandienos interneto suteikiamos galimybės padeda išvengti varginančių kelionių į prekybos centrą. Apžiūrėdamas prekę kompiuterio ekrane, visada turi laiko apsisprendimui, pagalvojimui, pasiskaitymui apie medžiagas. Taip pat visada gali susirasti tą pačią prekę ar paslaugą įsigijusių žmonių atsiliepimų, pasitarti su bendraminčiais. Asta tikina, kad ir gimus mažyliui bei apskritai gyvenime viską stengsis įsigyti internetu. Paparastai kaina atitinka kokybę, o ir svekatos resursus ir nervų ląsteles namie apsipirkinėjant galima tausoti.

Skaityti straipsnį “Apsipirkinėjimo internetu privalumai” »

Paskola vestuvėms – ne pirmas atvejis

Tie, kam niekada neteko skolintis, galbūt galvoja, kad greitas kreditas suteikiamas tik visiškos bėdos ir vargo prispaustiems žmonėms. Tačiau tai tikrai yra ne tiesa, kadangi šiuos pinigus gauna daug įvairių žmonių ir credit24 greitieji kreditai gali praversti net ir tada, kai pinigų tikrai turime nemažai. Paprasčiausia būtų mąstyti taip, kad tiesiog kreditai yra skolinami tam, kad pritrūksta pinigų. Štai Jurga sako, kad jai pinigų tikrai pritrūko – mergina net nespėjo susižiūrėti, ir štai pinigų jos vestuvėms jau per mažai.

Planavo turėti tik kelis svečius

Siūlome pinigus jūsų šventeiKaip sako Jurga, tai daugiausiai nesusipratimų kilo dėl to, kad pirmiausiai ji planavo turėti mažiau svečių. Ji galvojo, kad viso ten bus tik keli – kokie 20 žmonių, ne daugiau. Ir tai jai jau atrodė, kad daug. Ji galvojo, kad vestuvės kainuos labai nedaug, o už likusius pinigus bus galima pakeliauti. Deja, gavosi taip, kad net ir greitieji kreditai pilnai nepadengė visos vestuvių sumos, o kelionės nusikėlė kitiems metams. Jurga sako, kad iš pradžių pakvietė artimiausius draugus ir tėvus. Tada sužinojo visi giminės ir klausdavo, kada bus vestuvės ir ko jie norėtų dovanų. Nors jokių kvietimų net nebuvo gavę. Galiausiai tie giminės ir iš vyro pusės ėmė taip pat elgtis. Be to, sužinojo ir bendradarbiai, šiaip draugai. Visi žinojo ir nuolat primindavo apie artėjančias vestuves – taip, kad žinotum, kad privalai pakviesti. Nors ir su ašaromis akyse, Jurga ten kvietė vis daugiau žmonių. Galiausiai nutiko taip, kad svečių skaičius išaugo iki 150. Pinigų vestuvėms nebuvo – išgelbėjo greitasis kreditas.

Kas kainavo

Skaityti straipsnį “Paskola vestuvėms – ne pirmas atvejis” »