Mėnesio archyvas: 2013 m. rugsėjo mėn.

Asus madingas ir elegantiškas variantas

Nešiojamasis kompiuteris ASUS K55VJ yra elegantiškos ir madingos išvaizdos. Kompiuterio paviršius pagamintas iš kokybiško plastiko. ASUS K55VJ turi 15,6 colių plačiaekranį LED ekraną. Ekrano dėka vaizdas matomas itin tikroviškas ir išraiškingas. ASUS K55 įdiegta Windows 7 operacinė sistema.

ASUS K55VJ pasižymi ypatingu našumu, nes jame yra trečios kartos Intel Core procesorius. Mažiau naudojant energijos kiekio sutaupomas kompiuterio baterijos darbo laikas, taip galima dirbti su juo ilgiau ir produktyviau. ASUS K55VJ turi dvi vaizdo plokštes: integruota intel HD 4000 ir dedikuota su 2 gb atminties. Kai dirbama atsijungus nuo elektros tinklo naudojama integruota vaizdo plokštė, nes taip sutaupoma energijos. O norint žaisti žaidimus naudojama dedikuota vaizdo plokštė, kad žaidimai eitų sklandžiai.

Skaityti straipsnį “Asus madingas ir elegantiškas variantas” »

Kodėl verta pirkti drabužius internetu?

Atšalus orams daugelis skubame atnaujinti savo garderobą. Tuomet renkantis nepakeičiamu drabužiu tampa striukė, kuri  yra viena pagrindinių šaltojo sezono drabužių. Ji ne tik saugo nuo šalčio, bet ir yra itin patogi ir praktiška. Tad nenuostabu, kad yra plačiai paplitusi tarp vartotojų.

vyriškos striukės internetuPaprastai daugelis ieškome striukių ir kitų apdarų įvairiuose parduotuvėse. Tačiau pastebima, kad toks apsipirkinėjimas daugeliui prilygsta kankinimuisi. Paprastai apsipirkinėjimas vaikštant po parduotuves ir matuojantis drabužius netenkina vyriškosios lyties atstovų. Jų nuomone, tai varginantis procesas, kurio metu sugaištama daug brangaus laiko. Todėl jei pritariate šiam požiūriui ir norite įsigyti striukę, puiki išeitis yra pasinaudoti paslauga – vyriškos striukės internetu.

Daugelis nusprendę apsipirkinėti internetu nustemba kaip tai patogu. Egzistuoja keletas privalumų, kurių dėka apsipirkinėjimas šiuo būdu tampa vis populiaresnis. Todėl pabandysiu aptarti su kokiais privalumais susidursite nusprendę vyrišką striukę įsigyti internetinėje parduotuvėje.

Skaityti straipsnį “Kodėl verta pirkti drabužius internetu?” »

Naujos statybos butai Vilniuje – ilgalaikė investicija

Ateina laikas, kai reikia pradėt galvoti apie savo būstą. Niekam ne paslaptis, kad šiais laikais jaunam žmogui gana sudėtinga įsigyti nuosavą būstą, tačiau dauguma daro gudriau – išvažiuoja kuriam laikui į užsienį, o grįžus jau turi pradinį įnašą būstui. Naujos statybos butai Vilniuje gali kainuoti nuo 150 000 litų, o pradinis įnašas gali svyruoti nuo 15 iki 25 procentų. Dirbant Lietuvoje gana sudėtinga tokią sumą susitaupyti, todėl nieko nuostabaus, kad važiuojama kuriam laikui į užsienį.

Naujos statybos butai VilniujeKartais nutinka ir taip, kad žmonėms, turintiems nuosavą būstą, norisi grįžti į užsienį, todėl nauji butai Vilniuje lieka tušti. Žinoma, šiandien tai nėra labai didelė problema – kiekvieną rudenį į Vilnių atplūsta vis daugiau studentų, kurie ieškosi buto nuomai. Studentų bendrabučiuose nėra tiek vietos, kad galima būtų sutalpinti visus atvykstančius studentus, be to, dauguma renkasi patogesnį variantą ir butą nuomojasi. Jau praėjo tie laikai, kai buvo kalbama, kad studentai labai varganai gyvena – dauguma jų dirba jau nuo pirmo kurso. Taigi, net ir išvykus į užsienį butą galima nuomoti – dažnai nuomos pinigų pakanka sumokėti ir mėnesinei įmokai už butą. Taigi, net ir gyvenant užsienyje galima būti ramiems, kad grįžus visam laikui turėsite kur gyventi.

Skaityti straipsnį “Naujos statybos butai Vilniuje – ilgalaikė investicija” »

Šventės transportas

Vestuvės, jubiliejai ar kitos didelės šventės dažniausiai prasideda nuo milžiniško svečių sąrašo. Tokiai renginiai organizuojami ne kasmet, tad nenuostabu, jog atsiradus progai, gera nuotaika norime pasidalinti su visais artimais žmonėmis. Visgi, niekam ne paslaptis, jog tai gali atsieiti išties nemažą sumą pinigų. Reikia apgalvoti maisto, gėrimų, o galbūt net ir nakvynės išlaidas. O kaip dėl transporto? Pastaruoju turite pasirūpinti taip pat jūs. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog tai tikras iššūkis, juk norite atrasti ekonomišką ir patogų sprendimą, tačiau viskas, ko jums reikia – mikroautobusu nuoma. Nemanykite, jog pastaroji yra itin brangi ir negalite sau to leisti. Priešingai, autobusu nuoma yra paslauga, teikiama už itin patrauklią kainą, tad jei neturite transporto sprendimo savo šventei – apsvarstykite šią galimybę.

mikroautobusu nuomaŽinoma, bet kokios paslaugos kaina gali išaugti, jei nežinote į ką kreiptis. Taip neretai nutinka daugeliui klientų, tad prieš įvykdydami užsakymą, visada pasidomėkite įvairiomis alternatyvomis bei konkurentų siūlomomis kainomis. Mikroautobusu nuoma yra beveik kiekviename šalies mieste, tad galite kreiptis į visas jūsų mieste esančias įmones ir derėtis dėl kainų bei sąlygų. Žinoma, visa tai priklauso nuo autobuso dydžio, nuomos laiko bei nuvažiuojamų kilometrų, tad visa tai įvertinkite dar prieš susitikimą. Kai išsiaiškinsite visus įmanomus variantus, nelyginkite tik kainų. Autobusu nuoma apima daug daugiau nei transporto priemonę. Kaip kurios įmonės suteikia vairuotojų paslaugas, kitos leidžia pasirinkti iš pačių moderniausių automobilių bei suteikia įvairių komplektacijų pasirinkimo galimybes. Tokiu atveju jūs galite išsirinkti mikroautobusą, kuris ne tik atitinka jūsų norus bei reikalavimus, tačiau ir tą transporto priemonę, kurioje yra įdiegtos visos jums ir komfortui skirtos funkcijos.

Skaityti straipsnį “Šventės transportas” »

Vaistinė rūpinasi Jūsų akimis

Šiandien vaistinėse galite rasti ne vien tik vaistinių preparatų, bet ir maisto papildų, vitaminų, medicininės įrangos ir optikos prekių. Šiandien vaistinė – tai vieta, kurioje galite rasti visų prekių, reikalingų Jūsų sveikatai. Vaistinėse galite ne vien tik įsigyti reikalingų prekių, bet ir pasimatuoti kraujo spaudimą, ar kartais atvykus sveikatos specialistams pasidaryti tam tikrų tyrimų.

vaistinėSeniau prekybos vietų, prekiaujančių optika, buvo ne tiek ir daug. Jei reikėdavo kontaktinių lęšių ar kontaktinių lęšių tirpalo, jų galima būdavo įsigyti tik specializuotose parduotuvėse, prekiaujančiomis optika.

Šiandien viskas daug paprasčiau: vaistinė užtikrina, kad joje rasite visko, kas Jums yra reikalinga, taip pat ir kontaktinių lęšių, akių lašų ar kontaktinių lęšių tirpalo. Kadangi vaistinės darbo laikas paprastai būna kur kas ilgesnis nei specializuotų optikos parduotuvių, visada galite vaistinėje įsigyti reikiamą prekę.Taigi, galite įsigyti optikos prekių net ir vėlų vakarą, jei dėl kažkokių priežasčių tik tuomet pastebite, kad lęšių skystis išsipylė ar pasibaigė. Be to, visą dieną dirbantiems prie kompiuterio gali prireikti ir „atgaivos“ akims – akių lašų.

Skaityti straipsnį “Vaistinė rūpinasi Jūsų akimis” »

Gėlės į namus puiki dovana jūsų merginai

Artėja Šv. Valentino ar moters dieną, o gal ne už kalnų jūsų draugės gimtadienis. Tačiau kaip visuomet sukate galvą, bei  nežinote kaip ją nustebinti? Tokiu atvejus puiki išeitis yra nusiųsti jai gėlių puokštę.  Juk daugelis iš mūsų mėgsta staigmenas. O gėlių nemėgstančią mergina rasti būtų išties sudėtinga. Juk moteris su gėlių puokšte atrodo išties žavingai!

gėlės į namus Nors tai ir gali atrodyti banalu, tačiau daugelis merginų nuo vaikystės svajoja apie tai, kaip išgirdusios skambutį atidaro duris, o už jų pamato milžinišką gėlių puokšte, kurios viduje įdėtas vokelis su laišku nuo mylimojo. Todėl būkite tikras džentelmenas ir išpildykite šią svajonę naudodamiesi paslauga gėlės į namus.

Tai išties puiki paslauga, kuri yra teikiama visame pasaulyje ne vieną dešimtmetį. Moderniųjų technologijų dėką, šia paslauga galėsite naudotis net neišėję iš namų. Jums tereiks kompiuterio ir interneto prieigos, nes gėlės į namus gali būti užsakomos tiesiog virtualioje erdvėje.

Skaityti straipsnį “Gėlės į namus puiki dovana jūsų merginai” »