Mėnesio archyvas: 2015 m. rugsėjo mėn.

Kodėl gėlės į namus tokia populiari paslauga?

Kodėl verta užsakyti gėles internetuVisi norime, kad mūsų mylimi žmonės būtų kuo laimingesni. Kartais paprasčiausiai reikia tereikia įdėti minimalias pastangas, kad mūsų noras būtų įgyvendintas. Gėlės į namus (http://gelesinamus.lt/) – vienas iš tokio tipo paslaugų, kuri sulaukia gana daug dėmesio ir tuo pačiu pradžiugina tuos, kurie mano, kad gyvenime mylimam žmogui nereikia gailėti nieko.

Gėlės į namus yra populiari paslauga. Jei anksčiau Lietuvoje tai būdavo gana retas tautiečių pasirinkimas, tai šiuo metu nemaža dalis tvirtina, kad bent kartą gyvenime tikrai naudojosi teikiamomis paslaugomis. Pagalvojus, juk pats asmuo gali nukeliauti iki prekybos vietos ir išrinkęs konkrečią gėlių puokštę ją įteikti mylimai moteriai. Visgi faktas, kad nusprendžiama pasinaudoti profesionalų paslaugomis rodo, kad tai turi daugiau pliusų nei mes galime įžvelgti.

  1. Gėlės į namus nėra brangi paslauga. Tikrai vos vos brangesnė už tokią galimybę, kad asmuo gėles nusiperka pats. Taigi, jeigu kaina beveik nesiskiria, kodėl už tą pačią sumą paprasčiausiai negavus kur kas daugiau? Nes jūs užsisakydami gėlių puokštę neišeinate iš namų, nedeginate kuro kelionei į gėlių saloną, jums gėles atveža arba nuveža iškarto žmogui, kuriam norėjote jas įteikti.
  2. Paslauga gali būti vykdoma kartu su profesionaliu aktoriumi arba muzikantu, kurių tikslas, kad gavėjas būtų dar laimingesnis ir dar labiau džiaugtųsi. Akivaizdu, kad tai paslauga su papildomai pliusais, kurie geba dar labiau nudžiuginti nei nuostabios gėlės. Padeklamuoti su švente susijusį eilėraštį, ar jūsų parašytus žodžius, o gal netgi užgroti linkmą arba romantišką dainą, kuri gali suvirpinti žmogaus širdį. Tai tikrai dar didesnį malonių emocijų pliūpsnį.
  3. Paprasčiausiai nereikia galvoti apie jokias smulkmenas, kurios kartais trukdo labai užimtiems asmenims nudžiuginti artimus žmones. Paskambinus telefonu arba parašius laišką internetu viskas bus paruošiama, sutvarkoma ir pristatoma.
  4. Jeigu asmuo yra toli nuo savo mylimo žmogaus, kad ir kitoje valstybėje, kaip jis myli gali parodyti paprasčiausiai užsakęs tam tikrų gėlių puokštę.

Skaityti straipsnį “Kodėl gėlės į namus tokia populiari paslauga?” »

Keisčiausi matyti paminklai

PaminklaiNuo senų laikų paminklai yra vienas populiariausių meno dirbinių. Šiais laikais jie dažniausiai turi praktinę reikšmę, nes mes jau neįsivaizduojame kapavietės be paminklo, tačiau taip pat jie yra laikomi ir kultūrinėmis vertybėmis. Norėčiau aptari keletą keistų matytų paminklų.

Briuselio besišlapinančio berniuko skulptūra

Jeigu kada nors lankysitės Briuselyje kaip turistas ir norėsite sužinoti, kokias vietas verta pamatyti, neabejotinai susidursite su visur reklamuojama besišlapinančio berniuko skulptūra. Tai labai keistas fenomenas, nes ši skulptūra visuomet yra pristatoma kaip išskirtinio dėmesio vertas objektas, kurį tiesiog būtina apžiūrėti ir juo pasigrožėti. Ne vienas lankytojas nustemba ir nesupranta, kuo šis paminklas toks įspūdingas, juolab, kad jis ir turi kažkokią keistą prasmę – tiesiog besišlapinantis berniukas. Pasirodo, ši vietinė įžymybė neva įprasmina mintį, kad belgai turi humoro jausmą ir gali ne tik didžiuotis savo karališkais rūmais, bet ir štai taip kvailai besielgiančiu berniuku. Visgi, kas būtų tokie paminklai, jeigu ne viešieji ryšiai ir reklama? Jie niekada nebūtų buvę išreklamuoti ir populiarūs, ir niekas tikrai nežinotų apie juos beveik nieko. Ši skulptūra vertinga tik kontekste to, kad aplink vien didybė ir labai gražūs dori paminklai.

Paminklai gotikinėse bažnyčiose

Skaityti straipsnį “Keisčiausi matyti paminklai” »

Buhalterinės apskaitos kaina – kodėl pasiūlymas reikalingas, kokie galimi įkainiai?

Tikriausiai, kad daugumai asmenų esą pakankamai aišku, kalbant apie tai, jog mūsų šalies žmonės yra ne vien tik ganėtinai verslūs piliečiai, tačiau be viso to ir pakankamai nemaža dalis jų – orientuoti į asmeninius verslus. Žinoma, dažniausiai tokios siekiamybės ir lieka asmeninėmis svajonėmis, tačiau vis dėlto reikėtų pastebėti, kad tokios mintys, tokia iniciatyva, kad ir teorinėje plotmėje, žmonėms esą neįtikėtinai naudinga, mat suteikia ne vien tik racionalių minčių, kurios dažnose situacijose motyvuoja, tačiau taip pat ir savotišką įkvėpimą, kuris nesiliauja žmogaus stebinti ir individualiai.

BuhalterijaKad ir kaip ten bebūtų, norėtume pastebėti tai, kad mūsų šiandienos turinio tema bus buhalterinės apskaitos kaina – tiesą sakant, būtent šiandienos darbe ne vien tik sieksime pasiaiškinti, kokie galėtų būti šio pasiūlymo įkainiai, tačiau be viso to ir akcentuosime, ar iš viso papildomos priemonės, kaip buhalterinė apskaita, įmonėms iš viso galėtų būti naudingos. Taigi, tikimės, kad šiandienos darbas suteiks pakankamai nemažai įvairiausių minčių, turint omenyje ne vien šias papildomas priemones, tačiau taip pat kalbame ir apie įvairiapusišką įmonių puoselėjimą.

Skaityti straipsnį “Buhalterinės apskaitos kaina – kodėl pasiūlymas reikalingas, kokie galimi įkainiai?” »