Pigiausias draudimas: kur ir kaip?

Kadangi automobilio draudimas šiandien yra privalomas, žmonės ieško būdų ne tik kaip apsidrausti greičiau, bet kaip gauti pigesnes paslaugas. Atsakyti į klausimą, kur pigiausias draudimas, nėra lengva, kadangi draudimo įkainiai nuolat keičiasi. Be to, nėra ir vienos nustatytos kainos, nes draudimo įkainiai kinta priklausomai nuo įvairių faktorių. Pavyzdžiui, nuo automobili variklio galingumo. Tikėtina, kad vienatūrio arba taip vadinamojo džipo draudimas bus brangesnis, nei paprasto nediduko kompaktiško miesto automobilio. Pigiausias draudimas tikrai nebus tada, jei pažymėsite, kad transporto priemonę vairuos asmuo, ką tik gavęs vairuotojo pažymėjimą. Draudimo įmonės įkainius skaičiuoja atsižvelgdamos ir į vairuotojų stažą, į tai, kiek avarijų turėjo, kiek eismo įvykių sukėlė tos transporto priemonės savininkas. Kai kurios draudimo bendrovės nesigilina į tai, kiek metų vairavimo stažo turi vairuotojas ir draudimo įmoką skaičiuoja priklausomai nuo tam tikros amžiaus ribos, pavyzdžiui, 25 metų. Vadinasi, jei ką tik išlaikėte teises ir jums daugiau nei 25 metai, mokėsite sumą kaip ir visi vairuotojai, jau seniai turintys vairuotojo pažymėjimą ir ilgametį stažą. Pigiausias draudimas gali būti tada, kai gyvenate ne mieste, o kaime, nes paprastai didmiesčių vairuotojai už draudimo paslaugą moka didesnes sumas nei rajonų gyventojai.

Automobilio draudimas internetu

pigiausias-draudimasApdrausti automobilį galima ne tik įprastais būdais, tai yra vykstant į draudimo kompanijos biurą, bet ir internetu. Čia matomi du didžiausi privalumai. Pirma, nereikia vykti į biurą ir laukti eilėse, kol biuro darbuotoja aptarnaus kitus klientus. O jei papulsite nuvykti pietų metu ir teks pralaukti visą valandą, nuotaika gali būti sugadinta visai likusiai dienai. Taigi automobilį galima apsidrausti iš namų, tai užtrunka nuo kelių iki keliolikos minučių, priklausomai nuo to, ar mašiną draudžiate pirmą, ar nebe pirmąjį kartą. Reikėtų įsidėmėti, kad automobilio draudimas internetu veikia visą parą – čia nėra darbo ir nedarbo valandų, taigi apsidrausti galima ir viduryje nakties. Draudimo bendrovės siūlo ir išties patrauklią paslaugą – užsisakyti priminimą. Kai draudimo laikas eina į pabaigą, į savo mobilųjį telefoną ar el. paštą gaunate priminimą apie bepasibaigiantį paslaugos galiojimo laiką. Dar vienas privalumas – automobilio draudimas internetu gali būti šiek tiek pigesnis nei draudžiantis tiesiogiai biure. Be to, draudžiantis, internetu, galima palyginti ir kelių draudimo bendrovių kainas bei išsirinkti palankiausią sau pasiūlymą. Tik patys galite nuspręsti, ar automobilį nuolat drausti toje pačioje įmonėje, ar draudimo tiekėjus keisti.

67
Ačiū!
Klaida!

1 komentaras

  1. Tadas

    Stengsiuosi pasinaudoti elektronine erdve draudžiant automobilį. Nusipirkau elektromobilį, nors ir ne naują, tačiau puikiai išlaikytą. Variklis tvarkingas ir galingas, mašina be avarijų. Įdomu kiek kainuos draudimas tokiam auto? Ar elektromobiliai bus apmokestinami daugiau ar ne?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *