Mėnesio archyvas: 2013 m. gegužės mėn.

Kaip išvengti paskolos suradimo mokesčių

Greita interneto paieška pateiks jums gausybę paskolų įmonių, kurios siūlo įvairias finansų bei kredito paslaugas, daugelis jų garantuotos ir besąlyginės. Tačiau, norėdami įvesti savo asmeninę informaciją jus pasitinka užrašas, kuris reikalauja sumokėti už surastą paskolą. Dažniausiai šis mokestis taikomas esant laiduotojo paskoloms, nes jos taikosi į pačią silpniausią visuomenės dalį. Šeimas su mažomis pajamomis, asmenis su blogu kreditu arba individus visai be kredito. Tačiau, nepaisant jūsų situacijos, nėra reikalo mokėti šį mokestį ir mes jums parodysime, kaip galima jo išvengti.

PaskolosBet pirma, šiek tiek informacijos apie laiduotojo paskolas. Šios paskolos internetu yra be užstato ir tai yra tarsi trijų šalių susitarimas: skolintojo, gavėjo ir laiduotojo. Paprastai tariant, paskolos paraiška yra patvirtinama laiduotojo, kuris garantuoja paskolos grąžinimą ir suteikia galimybę gauti paskolą tiems, kam paprastai jos nėra išduodamos.

Šios paskolos yra tarsi paskutinis šansas žmonėms, kurių prašymus jau atmetė  tradiciniai bankai ar kiti pinigų skolintojai. Kadangi dauguma potencialių paskolos gavėjų yra nusivylę tiek, kad yra pasiryžę mokėti mokestį už paskolos suradimą brokeriams, kurie tuo naudojasi.

Skaityti straipsnį “Kaip išvengti paskolos suradimo mokesčių” »

Prekės pasirinkimo principai

Šiais laikais vartotojams pateikiama prekių pasiūla yra be galo didelė. Parduotuvių lentynose galima išvysti įvairių gamintojų siūlomus produktus, na o visa tai išties apsunkina apsisprendimą. Žinoma, neretai žmonės užsuka į parduotuvę ir pagriebia pirmą pasitaikiusią prekę, net nesvarstydami galimų alternatyvų. Visgi, galima drąsiai teigti, jog nemaža dalis vartotojų prekės pasirinkimui skiria pakankamai daug laiko ir stengiasi išsirinkti patį geriausią variantą. Taigi, jei jums įdomų, į ką atkreipti dėmesį, renkantis iš milžiniškos pasiūlos – štai keletas patarimų.

prekės-pasirinkimasAnt prekių pakuočių dažniausiai gausu informacijos. Kartais pastaroji naudinga, o kartais ne, tačiau lipnios etiketės visada perspėja, jog verta atkreipti dėmesį. Įpakavimo apačioje ar galinėje pusėje dažniausiai randami lipdukai, kuriuose, kuriose nurodomas prekės aprašymas įvairiomis kalbomis bei naudojimosi instrukcija. Nesvarbu kokią prekę nuspręstumėte įsigyti, lipnios etiketės yra pagrindinis informacijos šaltinis, kuris gali lemti jūsų apsisprendimą. Šioje etiketėje taip pat neretai rašomos produkto importuotojas bei pastarojo kontaktai. Taigi, jei įsigijote daiktą ir norite susisiekti su oficialiu atstovu Lietuvoje, kontaktų bei kitos reikalingos medžiagos ieškokite lipnios etiketės apačioje.

Skaityti straipsnį “Prekės pasirinkimo principai” »

Šiuolaikinės odontologų inovacijos: dantų balinimas ir estetinis plombavimas

Šiuolaikinė visuomenė vis daugiau kalba apie dantų priežiūrą ir higieną. Mažučiai vaikai jau nuo pat mažumės mokomi prižiūrėti dantukus – tokiu būdu siekiama, kad vaikai įgytų įgūdžius ir kad dantų valymas jiems taptų kasdieniu ryto ir vakaro ritualu. Tėveliai kartais sako, kad peninių dantų prižiūrėti nebūtina, nes jie iškris, o jų vietoje išaugs nauji. Tačiau toks požiūris yra klaidingas, nes, netinkamai prižiūrint pieninius dantukus, jie gali imti stipriai gesti, tad vaikui ims juos skaudėti. Antra, netaisyklinga pieninių dantų priežiūra gali daryti neigiamą įtaką ir nuolatiniams dantims. Taigi vaikučių burnos higiena reikia rūpintis nuolat ir nuo pat pirmųjų metukų.

dantų-balinimasJau suaugę žmonės į dantis ir jų priežiūrą žiūri kiek kitaip: jiems dažnai nebeužtenka vien tik sveikų dantų. Ieškoma būdų, kaip turėti baltą šypseną. Šiuo atveju gali padėti dantų balinimas. Balta, graži šypsena suteikia daugiau apsitikėjimo savimi, palengvina bendravimą. Be to, dirbant tam tikrose srityse, pavyzdžiui, televizijoje, renginių organizavime, esant viešajam asmeniui, dantų balinimas yra norma ir taisyklė, kurios kone būtina laikytis. Balta šypsena dažnam žmogui asocijuojasi su amerikietiška kultūra, tačiau akivaizdu, kad baltų dantų mada persmelkė ir mūsų visuomenę. Tai – tik teigiamas reiškinys, nes rodo, kad žmonės daugiau dėmesio skiria savo išvaizdai.

Skaityti straipsnį “Šiuolaikinės odontologų inovacijos: dantų balinimas ir estetinis plombavimas” »

Šiuolaikiniam žmogui skirta automobilių ir mikroautobusų nuoma

Įmonių savininkai nuolat ieško būdų, kaip optimizuoti įmonės išlaidas. Yra galimybė sumažinti darbuotojų skaičių ir jų darbus paskirstyti keliems kitiems darbuotojams, yra galimybė sumažinti atlyginimus, tačiau šiuo atveju galite netekti gerų lojalių darbuotojų. Yra galimybė persikelti į kitas, pigesnes patalpas ir pan., tačiau geriausia optimizuoti išlaidas – darbuotojams išnuomojant automobilius. Auto nuoma ir paklausi tuo, kad leidžia gyventi be rūpesčių ir sutaupyti.

Auto nuomos privalumai – akivaizdūs

auto-nuomaPaskaičiavus visas išlaidas, transportą įmonėms nuomotis apsimoka kur kas labiau, negu kad įsigyti nuosavą. Pirma, išvengiama išlaidų automobilio remontui. Nuomos paslaugas teikiančios bendrovės nemokamai suteikia galimybę remontuoti, nuplauti automobilį. Taip pat galite drąsiai važiuoti, nes 24 val. per parą kelyje jums bus suteikiama techninė pagalba. Dar vienas niuansas – automobiliai bus apdrausti, taigi transporto priemonės nebereikės drausti papildomai. Jei pateksite į eismo įvykį, nuomos paslaugas teikianti įmonė atstovaus jus. Visus patirtuosius nuostolius atlygins draudimo bendrovės, kadangi auto nuoma ir mikroautobusų nuoma  užsiimančios bendrovės transportą draudžia ir KASKO draudimu. Šis draudimas apsaugo ir nuo stichinių nelaimių, vagysčių, apiplėšimų, transporto priemonių apgandimo ir pan., nes draudimo išmoką sumoka beveik visais žalos atvejais. Nuomos bendrovės rūpinasi ir transporto priemonių technine apžiūra, padangų keitimu ir sandėliavimu. Auto nuoma turi begales kitų pliusų, pavyzdžiui, įmonė gali metus ar net kelis metus į priekį planuoti savo biudžetą, nes, pasirašius ilgalaikę nuomos sutartį, sąlygos paprastai nėra keičiamos.

Skaityti straipsnį “Šiuolaikiniam žmogui skirta automobilių ir mikroautobusų nuoma” »

Auksiniai auskarai ir sužadėtuvių žiedai

Auksas nuo seno laikomas vertingiausiu metalu, todėl iš jo gaminama daugybė papuošalų: auskarai, vestuvių, sužadėtuvių žiedai, grandinėlės, apyrankės, pakabukai ir kitos grožybės. Šiandien daugiau aptarsime žiedus ir auskarus, jų tendencijas ir kainas.

Apie sužadėtuvių žiedus

auksiniai-auskaraiSužadėtuvių žiedas – tai meilės ir ištikimybės bei pasižadėjimo simbolis. Paprastai šis žiedas reiškia, kad mergina sutinka būti vaikino žmona ir su juo praleisti visą gyvenimą. Taigi sužadėtuvių žiedą riekia rinkti atsakingai, kad žiedelis patiktų ir būtų nešiojamas. Vaikinams sužadėtuvių žiedus išrinkti paprastai būna sunku, taigi jie ieško patarimų internete, skaito straipsnius, žiūri nuotraukas. Ne vienas bijo išrinkti nedailų, netobulą žiedą, taigi subtiliai paklausia merginos, koks žiedas jai patiktų. Ar vienas niuansas – žiedo dydis. Vaikinai taip pat labai bijo nupirkti per didelį arba per mažą sužadėtuvių žiedą. Taigi apie tai galima pasiklausti geriausios merginos draugės, sesers ar kitos artimos merginos draugės.

Skaityti straipsnį “Auksiniai auskarai ir sužadėtuvių žiedai” »

Kompiuterių remontas

Kompiuteriai šiuo metu yra ko gero pats pelningiausias verslas, kadangi žinias galima pritaikyti įvairiausiais aspektais. Pirmas dalykas, tai galima teikti kompiuterių surinkimo paslaugas, taip pat kompiuterių remontas nebloga sritis tam, kad užsidirbti pinigų.

Kompiuterių remontasKompiuteriai remontuojami dažniausiai kai reikia keisti tam tikrus komponentus. Šiuo metu kalbame apie angliškai vadinamą hardware, įrangą kuri reikalinga kompiuteriui funkcionuoti fiziškai, arba liaudiškai dar vadinamą kitu pseudonimu – geležį. Taigi, ne paslaptis jog kompiuterių rinkoje dar neįvyko kardinalūs pokyčiai, tai kompiuterių remontas prieš dešimt metų ar dabar labai nesiskiria, kadangi komponentų funkcijos išlieka tos pačios, o tam kad pakeisti komponentus kažko naujo nelabai išmokti ir reikia.

Kitas dalykas, iš kurio galima užsidirbti apart kompiuterio komponentų surinkimo ir detalių taisymo, tai paprasčiausias kompiuterio valymas. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti jog kompiuterio valymas neturi labai didelės įtakos jo veikimui, tačiau dulkės yra kompiuterio žudikas. Įsivaizduokite pagrindinius komponentus, nesvarbu ar tai būtų vaizdo plokštė, ar maitinimo blokas, tačiau patekusios ir susikaupusios dulkės gali stabdyti komponento veikimą. Vėliau kompiuterių remontas praktiškai bus neįmanomas, jeigu užkaitęs komponentas pridarys dar daugiau žalos, pavyzdžiui pagrindiniam kompiuterio komponentui – motininei plokštei.

Skaityti straipsnį “Kompiuterių remontas” »