Kaip išvengti paskolos suradimo mokesčių

Greita interneto paieška pateiks jums gausybę paskolų įmonių, kurios siūlo įvairias finansų bei kredito paslaugas, daugelis jų garantuotos ir besąlyginės. Tačiau, norėdami įvesti savo asmeninę informaciją jus pasitinka užrašas, kuris reikalauja sumokėti už surastą paskolą. Dažniausiai šis mokestis taikomas esant laiduotojo paskoloms, nes jos taikosi į pačią silpniausią visuomenės dalį. Šeimas su mažomis pajamomis, asmenis su blogu kreditu arba individus visai be kredito. Tačiau, nepaisant jūsų situacijos, nėra reikalo mokėti šį mokestį ir mes jums parodysime, kaip galima jo išvengti.

PaskolosBet pirma, šiek tiek informacijos apie laiduotojo paskolas. Šios paskolos internetu yra be užstato ir tai yra tarsi trijų šalių susitarimas: skolintojo, gavėjo ir laiduotojo. Paprastai tariant, paskolos paraiška yra patvirtinama laiduotojo, kuris garantuoja paskolos grąžinimą ir suteikia galimybę gauti paskolą tiems, kam paprastai jos nėra išduodamos.

Šios paskolos yra tarsi paskutinis šansas žmonėms, kurių prašymus jau atmetė  tradiciniai bankai ar kiti pinigų skolintojai. Kadangi dauguma potencialių paskolos gavėjų yra nusivylę tiek, kad yra pasiryžę mokėti mokestį už paskolos suradimą brokeriams, kurie tuo naudojasi.

Bet kas, atsidūręs tokioje situacijoje turėtų žengti žingsnį atgal ir atidžiai pažvelgti į faktus. Jeigu jūs nesuteikėte šiai kompanijai pilnos informacijos apie save, tai jie neturi jokios teisės ieškoti jums paskolos ir garantuoti jos gavimą. Kas, jeigu jie pasakys jums, kad jūs tiesiog gavote leidimą teikti paskolos prašymą skolintojui, kuris patikrinęs jūsų kreditą pamatys, kad jis yra labai žemas, kad jūs negalite rasti laiduotojo, ir nesuteiks jums paskolos, o jūs nesusigrąžinsite sumokėtų pinigų.

Ne taip ir garantuota, ar ne?

Paprasta: joks brokeris neprašys išankstinio mokesčio, todėl įsitikinkite, kad ieškodami paskolos neteiktumėte savo kredito informacijos, kad vėliau jis nenukentėtų. 

81
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *