Kaip išsirinkti tinkamą stalą valgomajam?

StalaiKai kalbama apie valgomojo kambario dekoravimą, pagrindinis kambario elementas yra valgomojo stalas. Nesvarbu, ar norite užbaigti valgomojo kambario dizainą, ar atnaujinti esamą stalą, svarbiausia pasirinkti tinkamo stiliaus, dydžio ir formos valgomojo stalą. Šiame vadove pateikiama naudingų patarimų ir gudrybių, padėsiančių užtikrinti, kad išsirinktumėte tobulą stalą savo valgomajam. Atsižvelkite į savo kambario dydį, stalo formą ir medžiagą, iš kurios jis pagamintas. Be to, atsižvelkite į visas specialias funkcijas ir papildomą laikymo vietą, kurios jums gali prireikti, taip pat į stalo stilių, kuris geriausiai tinka jūsų kambariui. Naudodamiesi šiais patarimais galite išsirinkti tinkamą stalą savo valgomajam, kuris ne tik gerai atrodo, bet ir atlieka savo paskirtį. Stalai už gerą kainą.

Nustatykite savo valgomojo dydį

Pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti sprendžiant dėl valgomojo stalo dydžio, yra kambario dydis. Standartinis valgomojo stalas yra 84 colių ilgio ir 42 colių pločio. Tai idealus dydis 6-8 asmenų valgomojo stalui. Šis dydis tinka daugumai kambarių, tačiau jei ieškote mažesnio ar didesnio stalo, galite rinktis iš daugybės skirtingų dydžių. Jei jūsų kambarys mažesnis, galbūt norėsite rinktis mažesnį stalą. Dėl mažesnio stalo kambarys atrodys didesnis, nes jame nebus perteklinių baldų. Jei jūsų kambarys didesnis, galite rinktis didesnį stalą. Prie didesnio stalo galės tilpti daugiau žmonių ir kambarys taps jaukesnis.

Apsvarstykite stalo formą

Vienas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis stalą, yra stalo forma. Stalo forma turės didelę įtaką bendrai jūsų kambario estetikai. Galima rinktis iš daugybės skirtingų formų, ir kiekviena jų turi savitų privalumų. Kvadratiniai stalai yra geras pasirinkimas mažesniems kambariams, nes jie neužima tiek daug vietos kaip apvalūs stalai. Juos taip pat labai lengva suderinti su kėdėmis, nes yra daug įvairių kvadratinių stalų formų ir stilių. Kalbant apie stačiakampius stalus, svarbu nuspręsti, ar norite ištiesiamo, ar fiksuoto ilgio stalo. Jei turite didesnį kambarį, galbūt norėsite rinktis prailginamą stalą, kad tilptų daugiau žmonių.

Pasirinkite stalo medžiagą

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti renkantis valgomojo stalą, yra medžiaga, iš kurios stalas pagamintas. Galima rinktis iš daugybės skirtingų medžiagų, kurių kiekviena pasižymi savita estetika ir privalumais. Mediniai stalai yra klasikinis pasirinkimas ir gali derėti beveik prie bet kokio stiliaus kambario. Jei ieškote modernesnio stiliaus, galite rinktis stalą iš metalo, stiklo ar akrilo. Mediena yra natūrali ir patvari medžiaga, tačiau jai reikia daugiau priežiūros. Jei turite mažų vaikų arba naminių gyvūnų, galbūt norėsite rinktis kitą medžiagą. Jei norite modernesnės išvaizdos, galite rinktis stalus iš metalo, stiklo arba akrilo. Šios medžiagos yra atsparesnės įbrėžimams ir jas lengva valyti

653
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *