Mieli telefonų dėklai

Kartais viskas, ko reikia, tai, kad pas jus būtų iš tiesų mieli telefonų dėklai. Nesvarbu, ar pas jus Samsung, arHueway, ar senoji Nokia telefonų supirkimas kai kur vyksta. Kad ir kokios bus įmonės arba firmos šie telefonai, visada geroje telefono dėklų parduotuvėje rasite gražių, mielų dėkliukų. Štai gražiausi mano matyti telefonų dėklai.

Nei katė, nei apuokas

NokiaVienas mieliausių man matytų telefono dėkliukų žvelgia į žmogų išsprogdinęs akis. Pasižiūri į dėklą margą, nesupranti, ar apuokas, ar katė žaliaakė į tave čia dabar žiūri. Tos didelės žalios akys, kurias supa lyg plunksnos, lyg kailis, lyg kokio kilimo raštas, yra tikrai įdomus dalykas. Taigi, tikrai galima teigti, kad tai yra vienas gražiausių ir vienas mieliausių mano kažkada matytų vaizdų.

Kosmosas

Dar vienas telefono dėkliukas, kuris tiesiog pasirodė labai gražus, buvo tiesiog kosmoso imitacijos dėkliukas. Kai pagalvoji, net nelabai sunku buvo tokį pagaminti. Jokio ypatingo dizaino, tiesiog atspausdini kosmoso printą ir to pakanka. Gali būti, kad mano estetinis skonis yra smarkiai paveiktas dabar vyraujančių mados tendencijų. Kadangi kosmosas madingas visur – drabužių dizaine, interjere, ir paveikslai su kosmosu yra dabar gana populiarūs.

Kailis

Dar vieni telefono dėkliukai, kuriuos man teko matyti, turėjo kailio imitacijas. Tiesiog gražių garbanotų pudeliukų, taip pat minkštučių bišonų, katinų ir kitokių gyvūnėlių. Tačiau imitacija buvo padaryta taip kruopščiai, jog net nebūtų pavykę pasakyti, kaip iš tiesų tas kailis atrodo, jeigu ne taip. Tai gana keistas reginys, kai kailis atrodo kur kas tikroviškesnis nei būna iš tiesų, nors jis ir yra tik imituotas, o čia visolabo yra plastmasė.

Saldainiai

Dar patinka mergaitiški telefono dėkliukai, kur būna imituojami kokie nors saldainiai. Spalvų žaismas, vaikystė – tai malonu matyti, net jeigu visa tai yra ant telefono dėkliuko. Galima puošti dėkliukus ne tik saldainių ir vaikiškų dalykųprintais, bet ir įvairių gėlių, gėlyčių.

Augalai

Kaip jau minėjau, labai gražu, kai dėkliukas puoštas augalų motyvais. Tai leidžia ir kiekvienam lengviau pagal charakterį išsirinkti tokį augalą, kuris labiau prie širdies. Kažkam patiks dėkliukas, puoštas gėlėmis, kitam ant Nokia telefono norėsis, kad puikuotųsi žolės, medžių lapai, įvairūs augalai. Taigi, telefono dėkliukai tikrai gali būti labai įvairūs, tereikia turėti laiko ir noro išsirinkti mėgstamiausiam, o paskui jau bus galima ramiai gyventi.

388
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *