Kompiuteris karštame ir šaltame ore

Kompiuterių remontasJulius šaltą žiemos dieną pastebėjo, kad jo kompiuteris drėgnas ir jam reikalinga computer repair, computer repair company. Mat nebe įsijungia. Julius stebisi, kad jam reikia tokio taisymo, kadangi jis prieš tai visai nieko nedarė neleistino. Į sniegą kompiuterio tikrai nemetė, po čiaupu nelaikė, ir patalpos, kuriose buvo, neprigaravę. Kalba Julius, atėjęs į svečius, apie laptop repair, laptop repairs London, o jo akiniai aprasoję, net balti – nieko nesimato mums, nieko nesimato jam. Tik po kelių minučių rasa nubėga skruostais nuo akinių ir Julius dar prasivalo akinius servetėle, ir vėl mato. Aš sakau Juliui: pabandyk suvesti savo akinių rasojimo teoriją su spėjimu apie kompiuterio gedimą ir gal kažką naujo sužinosi.

Teorija

Taigi, teoriškai kompiuteriui yra nelabai gerai, nes jis patenka iš šalto oro į karštą arba atvirkščiai. Taip, kaip aprasoja akiniai, taip aprasoja viskas, kas savaime neskleidžia jokios temperatūros, tarkime, išjungtas kompiuteris. Vadinasi, teoriškai, kompiuteris skirtingose temperatūrose gali sušlapti, netgi permirkti. O tai reiškia ką? Kad jam tikrai pasivaikščiojimas po kiemą buvo ne į naudą. Sušlampa kompiuterio korpusas, tai dar ne blogiausia. Bet jeigu sušlampa vidus – gali tekti ir apskritai su juo atsisveikinti.

Praktika

Tad ką daryti praktikoje, žinant tokius dalykus? Pirmiausia reikia visada pasiruošti temperatūrų skirtumui ir niekada neignoruoti šio dalyko. Tarkime, esate patalpoje ir jums reikia persinešti kompiuterį į automobilį, o tada kažkur važiuoti, o tada vėl persinešti į patalpą.

Darykite taip. Pirmiausiai kompiuterį palaikykite įjungtą, galite ir kokia nors antklode apsukti, kad jis tikrai įšiltų. Automobilį užkurkite iš anksto ir pašildykite jo vidų. Kompiuterį įsukite į audeklus, kad laikytų šilumą, įdėkite į dėklą, kuris būtų ne tik viena sienelė, bet ir kažkokie paminkštinimai bei apšiltinimai. Tiesiog tai, kas tas kelias minutes galėtų palaikyti temperatūrą. Tada greitai neškite šį nešulį į šiltą mašiną. Viskas. Kompiuterio nepasiekė šalta temperatūra, vadinasi, jis neaprasos. Išlipdami ir eidami į patalpas šiltas, vėlgi kartokite viską atvirkštine tvarka.

Kaskart, kai reikės skirtingose temperatūrose kažką persinešti, visada galėsite padaryti tokius pačius ar kiek kitokius dalykus. Kuo jie gali skirtis? Labai daug kuo. Bet tik nuo jūsų pačių mąstymo sugebėjimų priklausys, kaip šią teoriją pritaikysite. Jums tereikia šiek tiek daugiau pagalvoti ir tikrai rasite gerus sprendimus kompiuteriui išsaugoti.

392
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *