Kur tinka medinės durys

Kai seni dalykai ir vėl tampa madingi, kai mada nuolat sukasi ratu, tai ir medines durys gali būti pritaikomos begalėje situacijų ir interjero sprendimų. Tad, jeigu norite pamatyti, kaip medines durys atrodytų viename ar kitame pastate, nebus geresnio būdo tai sužinoti, kaip patiems iš bandyti. Ir visgi mes patariame keletą variantų, kada medinės durys galėtų būti įstatomos.

Pilies tipo namas

DurysJeigu turite sunkaus akmens arba išvis mūrinį namą, nuo šiol jį galite visą versti tiesiog pilies imitacija. Tą padaryti galite su dideliu užsispyrimu ir noru, kad namas atrodytų iš tiesų ypatingai, išskirtinai. Tuomet jums reikėtų medinių durų, kurios atrodytų gana grubiai, kurios turėtų ir kokių nors metalinių detalių. Ant jų galėtų kaboti didelė sunki spyna, taip pat kokia nors pasaga, galėtų būti ir didelės metalinės vinys kyšoti (tiksliau, tik jų galvutės, kad tai netaptų niekam pavojinga). Toks pastatas iškart sukels prisiminimus apie senovę. Durų nereikia spalvinti jokia spalva, geriausia būtų jas tiesiog lakuoti blizgiu laku, saugančiu nuo aplinkos poveikio. Gerai, jeigu durys būtų kuo didesnės, masyvesnės.

Rąstinis namelis kaime

Jeigu turite nedidelį paprastą rąstinį namelį kaime, ten taip pat galite sukurti gražią aplinką su medinėmis durimis. Prie namelio turėtų augti įvairios gėlės, gali degti deglai ar žvakė, o gal kaboti lauko žibintas. Tačiau medinės durys tokiame namelyje būtų tarsi savaime suprantamas sprendimas, nes kažin ar kas nors kitas galėtų taip gerai čia tikti, kaip medinės durys. Tad rąstinis namelis jums padės gauti tai, ką norite.

Jūreiviškas namelis su mėlynomis durimis

Dar vienas variantas, kada interjeras puikiai derės su visu kuo aplink – tai gražios medinės mėlynos durys jūreiviško tipo namelyje. Kas tas jūreiviškas namelis? Jame turėtų tiesiog alsuoti jūros dvasia. Namelis gali būti baltas, turėti mėlyną stogą, mėlynas langines ir palanges, ir žinoma medines duris. Visa tai galite pasidaryti patys tiesiog su dažų kibirėliu ir teptuku. Tada šiame derinyje puikiai atrodys ir raudonas gelbėjimosi ratas ar kažkas panašaus, kas būtų jūsų spalvoto sprendimo papildymas. Kelią, takelį iki durų, galite nubarstyti smulkiais baltais akmenėliais. Svarbiausia nepersistengti ir nenorėti į vieną vietą sukišti visko, ką tik įmanoma. Stenkitės nedaryti iš savo namų kičo ir nepaversti jų mažų nykštukų, medinių gandrų ir netikrų ančiukų karalyste.

390
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *