Kokiu būdu atsikratyti celiulito?

MasažasViena didžiausių problemų su kuria susiduria beveik kiekviena moteris – tai celiulitas. Neestetiškai atrodanti oda, kuri primena apelsino žievelę dažnai priverčia moteris slėpti savo kojas net karščiausiu metų laiku. Įvairios priemonės, kaip anticeliulitinis masazas, įvyniojimai, sportas ir įvairūs tepalai gelbsti išvengti ar sumažinti šią problemą, tačiau vis dėlto susidūrus su šia problema iškyla klausimas kuri priemonė yra veiksmingiausia, norint atsikratyti nemalonaus celiulito?

Sportas

Kiekvienas gydytojas ar grožio specialistas patvirtins, jog pats geriausias būdas atsikraryti celiulito – tai sportas. Pasyvus fizinis gyvenimas yra viena iš priežasčių kodėl atsiranda celiulitas, todėl būtent aktyvi sportinė veikla bus ne tik greičiausias būdas, tačiau ir patikimiausias būdas atsikratyti problemų. Kodėl patikimiausias? Todėl, kad tai ilgiausią efektą suteikiantis pasirinkimas, kuris taip pat turi ir neįkanojamos pridėtinės vertės ir visam kūnui bei, be abejo, mintims. Tik sveikame kūne gimsta gražiausios ir geriausios idėjos.

Masažai

Iš tiesų esti žmonių, kurie tiesiog neatranda sporto malonumo, kad ir kaip bandytų tai padaryti. Šiandien tokios procedūros kaip masažai bei įvairūs įvyniojimai gali būti alternatyva svorio metimui arba celiulito pašalinimui. Šiandien internete galime rasti įvairių procedūrų sukurtų specialiai celiulito mažinimui – anticeliulitinis masazas kol kas yra populiarumo viršunėje. Tai nėra itin brangi procedūra, tačiau dažnai ir labai atpalaiduojanti ir maloni. Ji paprastai atliekama ne masažisto, o specialaus aparato – limfodrenažo.

Priežiūros priemonės

Alternatyva sportui ir masažui taip pat gali būti ir įvairūs kremai, specialiai sukurti celiulito mažinimui. Tai mažiausiai populiari ir mažiausiai veksminga priemonė panaikinti celiulitą. Įvairūs kremai akutaliausi ir veiksmingiausi bus tiems, kas neturi laiko sportui ar masažams bei turi labai nedidelį kiekį celiulito. Tačiau jei celiulito kiekis išties nemažas, rekomenduotina negaišti laiko tik su priežiūros priemonėmis ir iš karto imtis sporto ar bent jau masažų. Be jokios abejonės, norint pasiekti greičiausią efektą galima kremus sujungti su sportu ir masažais – po treniruotės išsitepkite kremu, taip greičiau pasieksite efektą. Kremų pasirinkimas išties platus, todėl nebus sunku atrasti sau tinkamiausią.

394
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *