Skirtingi renginių vedėjų tipai

Artėjant vestuvėms kažkuriuo metu atsidursite ties momentu, kai svarstysite, kokie renginių vedėjai geriausiai tiktų jūsų vestuvėms. Paprastai vedėjai yra skirtingi, tačiau tarpusavy turi panašumų. Paprasčiau suprasti, kokio vedėjo jums reikia, būtų tuomet, kai suskirstytumėte juos į kelias grupes.

Paprašėte giminių

Tavo renginio vedėjasŠis renginių vedėjo tipas – neabejotinai pats paprasčiausias ir gali būti labai skirtingas tarpusavyje. Kadangi neaišku, kas gi iš tų jūsų giminaičių ves tas vestuves. Tai gal bus linksmuolis dėdė Arnoldas, kuris nuo renginio vidurio jau būna toks girtas, kad neatsimena savo vardo (Arnoldas), gali būti žavioji teta Genutė, kuri taip preciziškai žiūrės į savo pareigą ir programą, kad nepaleis nė vieno iš stalo, kol visi nesužais žaidimų, neprisistatys, nepasakys tosto ir t. t. Ji tai tikrai privers visus vykdyti vestuvines pramogas kaip koncentracijos stovykloje. O gal renginį ves dvyliktokai jūsų pusbroliai Simukas ir Agnutė, kurie taip jaudinsis prie mikrofono ir ant scenos, kad jūs tiesiog sėdėsite suspaudę kumščius ir drebėdami už šiuos žmones, kad tik jiems viskas gerai ant tos scenos būtų. Žodžiu, giminės, praverdantys vestuves, gali būti labai skirtingi renginių vedėjai. Tačiau negalite jiems priekaištauti – belieka tik dėkoti, kad sutiko jums padėti ir pravesti vestuves.

Tradicinis muzikantas – vedėjas

Turbūt 90 proc. vestuvių renginių vedėjų sudaro tradiciniai vestuvių muzikantai. Daugeliui jie puikiai tinka, likusiems – verčia nusipurtyti ir nepatinka. Tradiciniai renginių vedėjai yra panašūs, jie dirba savo darbą kaip jaučiai ir nenutyla 8 valandas. Jie priverčia visus išgerti po stikliuką, ir po mažiuką, susukti polkas ir valsus, jie patys stovi prie sintezatoriaus ir dainuoja vogtas dainas. Tai – unikalus dalykas mūsų kultūroje, ir jeigu norite, galite turėti jį ir savo vestuvėse. Kainuos įvairiai – nuo poros šimtų iki tūkstančio ar virš tūkstančio eurų. Jie gali būti du, trys, gali būti ir vienas. Tačiau vienas greičiau pavargs, bus daugiau pertraukų. Dviese gerą nuotaiką palaikyti lengviau.

Šarmingas ir brangus vedėjas

Galiausiai, yra tokių vedėjų, kurie tiesiog „papuoš“ renginį. Tačiau jūs turėsite pirmiausia būti tais, kurie tą renginį finansuos. Profesionalūs aktoriai, matomi teatre ir televizijoje, profesionalūs komikai ar renginių vedėjai, jų paslaugos kainuos daugiausiai. Pradėsite derybas jau ne ties dviem šimtais, o ties stambesne suma ir baigsite galbūt net ties keliais tūkstančiais. Tačiau tai bus puikus renginio akcentas.

453
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *