Spintos stumdomomis durimis Vilniuje ir jų stiliaus sprendimai

Namų interjero įrengimui skiriame daug laiko ir energijos. Galvodami apie minkštųjų baldų spalvas ar sienų apdailą, pamirštame, kad interjerui daug įtakos turi ir kasdien naudojami baldai, kuriems paprastai priskiriama vien praktinė funkcija, pvz., spintos. Iš tiesų, didieji baldai traukia mūsų žvilgsnį ir tampa gyvenamosios erdvės akcentu. Dėl šios priežasties spintos stumdomomis durimis Vilniuje atitiks individualius pirkėjų poreikius ir derės tiek klasikiniame, tiek moderniame būste. Žinoma, prieš priimdami sprendimą pirkti, visų pirma skirkite laiko ir gerai apgalvokite savo pasirinkimo privalumus ir trūkumus.

Tinkamos vietos paieška ir spintos montavimas

Geros kokybės spintosSpintos stumdomomis durimis paprastai montuojamos nišose, tačiau jas galima įrengti ir šalia tradicinės sienos, sumontavus papildomą sienelę. Nepriklausomai nuo to, ar ketinate įrengti naują sieninę spintą, ar apie šį baldą spėjote pagalvoti dar būsto projektavimo metu, turite gerai pagalvoti, kiek erdvės jis užims. Primename, kad spinta yra vienas svarbiausių baldų, kuriame laikome ne tik drabužius, bet ir įvairius namų apyvokos reikmenis, patalynę, nesezoninius pirkinius ir t. t. Kitaip sakant, spintai neturėtumėte gailėti erdvės. Be to, didesnė spinta padės palaikyti tvarką ir švarą. Jei jūsų gyvenamoji erdvė nėra didelė, stumdomos sistemos yra puikus problemos sprendimas, kadangi durų atvėrimui nereikia papildomos vietos. Primename, kad spintos stumdomomis durimis gali būti montuojamos ne tik standartinių išmatavimų kambaryje, bet ir palėpėje ar erdvėje po laiptais. Dėl konkretaus sprendimo ir jo įgyvendinimo galimybių pasitarkite su balticbalducentras.lt specialistais.

Spintos dizainas, spalvos ir stilius

Nusprendę dėl spintos vietos ir erdvės, turite pereiti prie stiliaus sprendimų. Šiuo atveju pasirinkimo galimybės iš tiesų didelės. Paprastai išskiriamos dvi pagrindinės stiliaus kategorijos – modernios ir klasikinės spintos stumdomomis durimis, vėliau pereinant į atskiras stiliaus grupes. Tiesa, dizaineriai teigia, kad visais atvejais sieninės spintos stumdomomis durimis siejamos su modernistiniu interjeru, tačiau taikant dekoro elementus, šią spintą galima priderinti ir klasikiniame interjere. Su pastaruoju paprastai siejamos tamsesnės spalvos, prabangūs dekoro elementai, natūralaus medžio imitacijos. Modernus stilius dažniausiai siejamas su šviesiais atspalviais, metalo blizgesiu. Beje, jei gyvenamoji patalpa yra nedidelė, siūlome rinktis šviesius tonus. Puikus sprendimas – stumdomos konstrukcijos su veidrodžiais (ypač, jei į patalpą patenka natūralios saulės šviesos). Atspindžiai vizualiai didins erdvę, todėl toks kambarys atrodys jaukesnis.

455
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *