Profesionalūs stilistai – nuo šukuosenos iki madingų drabužių

Kartais pakanka pakeisti šukuoseną, kad gyvenimas būtų nušviestas kitomis spalvomis. Sukuosenos ir jų tendencijos keičiasi labai greitai, mados grįžta, įgavusios naujų atspalvių. Tačiau vien susirasti norimą šukuosenos modelį nepakanka. Reikia savo plaukus patikėti geram, savo darbą puikiai išmanančiam ir fantazijos nestokojančiam stilistui. Būtent tokie yra grožio salone Greenas dirbantys kirpėjai stilistai, kurių rankų ir žirklių pagalba gimsta gražiausios moteriškos ir vyriškos šukuosenos.

Greenas – grožio salonas, išlaisvinantis jūsų grožį

Stilistų patarimaiVilniaus centre įsikūręs šviesus, jaukus, hipsteriška dvasia dvelkiantis grožio salonas, kuriame savo klasišką darbą demonstruoja jaunatviški kirpėjai, stilistai bei visažistai, sparčiai plečia savo klientų ratą. Salone daromos madingiausios moteriškos ir vyriškos šukuosenos, atliekamos plaukų dažymo, spalvos nuėmimo procedūros, plauko gydymas keratinu ir kitomis gydomosiomis, plauką puoselėjančiomis priemonėmis, atliekami sudėtingiausio tipo kirpimai bei proginiai šukavimai. Čia taip pat dirba profesionalūs visažistai, ne tik gebantys pabrėžti jūsų natūralų grožį, bet ir į dienos šviesą iškelti labiausiai viliojančius jūsų bruožus. Salonas taip pat organizuoja profesionalius makiažo sau kursus, kurių metu kiekviena moteris ar mergina išmoksta paryškinti savo natūralų grožį ir parinkti tinkamiausią makiažą tiek kasdieninei veiklai, tiek ypatingiems vakarams. Besiruošiančios ypatingam vakarui ar kitai svarbiai progai iš salono Greenas gali išeiti ne tik su įspūdingu makiažu, bet be abejonės sulaukia pagyrų dėl specialistų padarytos proginės šukuosenos. Internetinėje salono svetainėje yra sukurta platforma paslaugų rezervacijoms, taigi, pamažu artėjant tikrajam pavasariui, nedelskite, rezervuokitės savp apsilankymą ir suteikite galimybę sau sublizgėti. Greenas savo klientus džiugina ir patraukliu informaciniu blogu, kuriame pateikiamos naujausios moterų ir vyrų šukuosenų, makiažo tendencijos, naujienos kosmetikos ir plaukų priežiūros priemonių rinkoje, keliami naudingi patarimai, aprašomi grožiui aktualūs renginiai, įvykiai,stiliaus pavyzdžiai ir įkvepiančios idėjos. Greenas blogas skatina puoselėti savo grožį, skirti laiko sau, išmokti naudingų ritualų, puoselėjančių ne tik plaukų grožį, bet ir atgaivinančių sielą. Neseniai išleista Greenas plaukų priežiūros linija, praturtinta alyvuogių aliejaus ekstraktais bei D-pantenoliu, tinka įvairaus tipo plaukams, ypač gerai apsaugo odą nuo išsausėjimo, pleiskanojimo. Tai ekologiški, maloniai kvepiantys produktai, apie kuriuos taip pat plačiau galite pasiskaityti salono Greenas naujienų puslapyje.

Atella stilingi drabužiai moterims

Šukuosena yra vienas pagrindinių geros išvaizdos aspektų, tačiau bendras geros išvaizdos kodas susidaro ne tik iš šukuosenos ir makiažo, bet ir iš drabužių, avalynės, aksesuarų. Turint ribotas finansines galimybes nėra paprasta turėti daugybę stilingų drabužių, papuošalų, avalynės ir aksesuarų komplektų, kuriuos derinant tarpusavyje, kasdien būtų galima išgauti vis naujus, stilingus derinius. Būtent todėl šiandien vis labiau populiarėja asmeninių stilistų paslaugos. Gintarė iš Vilniaus su asmenine drabužių stiliste apsilankė moteriškų drabužių parduotuvėje Atella. Čia siūlomi drabuziai moterims ne tik padeda ištreikšti save visose gyvenimo situacijose (siūlomas gausus laisvalaikio, profesinių, proginių – suknelių, kelnių, švarkų, sijonų, palaidinių, paltų, bliuzonų ir kitokių drabužių pasirinkimas), bet ir siūloma ypač plati dydžių ir spalvų lentelė. Parduotuvė turi ir internetinę parduotuvę, siūlo profesionalias, bet ypač nuoširdžias konsultacijas, patogų darbo laiką. Įmonės tikslas – puoselėti moteriškumą, padėti moteriai atskleisti ir pradėti vertinti savo grožį. Produkcija pasižymi aukšta kokybe ir ypač geromis kainomis. Puikūs klientų atsiliepimai plečia norinčių pasipuošti Atella parduodama produkcija ratą. Taigi, minėtų, moterišką grožį puoselėjančių įmonių pavyzdžiai parodo, kad kartais moteriai iki pliūpsnio laimės trūksta visai nedaug, pavyzdžiui – stilisto sukurtos naujos sukuosenos ar išrinktos suknelės.

361
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *