Kasimo darbai – sudėtingas ir atsakingas procesas

Turbūt daug kam nekyla abejonių, kad pastatyti namą – nelengvas procesas, kurio įgyvendinimui neužtenka tik didelio noro ir pasiryžimo. Būtent pamatai – kiekvieno būsto dalis, nuo kurios ne tik prasideda statybos, bet kuri nulemia pastato stabilumą, tvirtumą, lygumą, turi įtakos drėgmės ir temperatūros balansui viduje. Būtent todėl, prieš tai, kai pradedami kasimo darbai, svarbu atlikti išsamius tyrimus, įsivertinti ir su gerais specialistais parengti norimą projektą, ištirti grunto kokybę. Projektui parengti reikalingi išsamūs tyrimų rezultatai, todėl svarbu sukaupti tinkamą informacijos kiekį, kad nebūtų padaryta esminių klaidų. Juk prie pamato niekada nesugrįšite, nebent tik apšiltinimo darbams.

Kasimo darbus patikėkite specialistams

Atliekame kasimo darbusUAB „Autokajuta“ jau daugybę metų dirba ir neišmatuojamą patirtį kraunasi atlikdama žemės kasimo ir gręžimo darbus. Bendrovė visada pasiruošusi pateikti optimaliausią sprendimą klientams ir apgalvotą jo įgyvendinimą. Įmonės teikiamos paslaugos – ekskavatorių paslaugos su operatoriumi, polių gręžimas pamatams su įvairiausiais grąžtais, polių gręžimas pamatams su apsauginiais vamzdžiais, pamatų ir gręžinių įrengimas, pamatų šiltinimas ir hidroizoliacija, kelių ir aikštelių įrengimas, jų paruošimas asfaltavimo ir betonavimo procesams, vandentiekių ir nuotekų ertmių montavimas, tvenkinių kasimas bei savivarčio paslaugos. Turint omenyje, kad tokie darbai yra pats didžiausias pamatas toliau vystomiems namo statybos projektams, bendrovė pasiruošusi darbus atlikti kokybiškai, apgalvotai ir užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais ir prie tų pačių projektų dirbančiais partneriais (kitomis statybų bendrovėmis). Svarbu, kad, reikalui esant, bendradarbiavimas tęstųsi ir toliau. Specialistų tikslas, kad klientas nedvejodamas konsultuotųsi su jų bendrove ir ateityje, o nesirinktų konkurentų paslaugų. Kita kasimo darbais, inžinerinių tinklų projektais užsiimanti bendrovė LZT siekia to paties. Bendrovės teikiamų paslaugų laukas taip pat apima lietaus sistemų projektavimo bei įrengimo darbus, kanalizacijos, rezervuarų montavimą, bendrovė dirba su naftos ir tepalų gaudyklėmis, klientams siūlo statybinės technikos nuomą. Darbai, kurių metu kasama, dažniausiai apima augalinio sluoksnio nuėmimą, kartais kelmų, medžių, sumedėjusiio žemės sluoksnio nuėmimą. Darbų metu dažnai šalinamos senos sisremos bei vamzdynai. Kasimo darbai yra būtini, kada planuojami lieti pamatai, tiesiami inžineriniai tinklai ar nutekėjimo nutekėjimo sistemos. Tokie darbai reikalauja kantrybės, susitaikymo, kad kurį laiką teks dorotis su triukšmu, dulkėmis. Tai ypač svarbu kaimynams, kurie gyvena netoliese kasinėjamo sklypo. Būtent todėl bet kuri tokius darbus atliekanti įmonė turi būti suinteresuota dirbti sklandžiai, suplanuoti kruopštų darbų paskirstymą bei stengtis daryti viską, kad gyventojai patirtų kuo mažiau nepatogumų. Čia į pagalbą pasitelkiama moderni technika, reikalui esant, nutiesiami papildomi laikini keliai, takeliai bei apvažiavimai. LZT užrtikrina, kad visi darbai bus atliekami pagal planą. Prieš vykdant įvairius kasimo darbus pas klientą atvyksta specialistai, kad būtų aiškiai nubrėžtas minėtasis planas, kurio viso proceso metu, atsižvelgiant į aplinkybes, bus laikomasi. Svarbu, kad planas būtų patvirtinamas abiejų pusių, kadangi jau vykdant darbus klientams daržnai kyla įtarimų, kad vykdytijai kažką daro netaip, rezultatas jų netenkina ir panašiai. Tokiu atveju pakanka aboems pusėms dar kartą pažvelgti į patvirtintą planą, kad būtų įsitikinta darbų kokybe.Toks abiejų pusių patvirtinimas yra reikalingas ir tada, jei užsakovas nebūna patenkintas galutiniu rezultatu ir nesutinka priimti darbų.

Nuo ko priklauso kasimo darbų kaina

Kasimo darbai įkainojami atsižvelgiant į po žeme esančių sistemų išvedžiojimą. Pavyzdžiui, jeigu kasama žemė, po kurie jau yra išvedžiotos vandentiekio sistemos, dujotiekis, telefono ar kitokie laidai bei kabeliai – darbas reikalauja daugiau kruopštumo, yra rizikos faktoriai. Taip pat svarbu, kokiam tikslui vykdomi kasimo darbai ir kokia technika šiems darbams naudojama. Prieš darydami užsakymą, pasikonsultuokite su specialistais, kurie pateiks jums preliminarų pasiūlymą.

363
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *