Dėvėtų mašinų bėdos

Neseniai teko nugirsti pokalbį dviejų draugių, kurios svarstė, kokios mašinos ir jų autodalys genda pirmiau, ir ar pavyktų nusipirkti nesugedusią dėvėtą mašiną. Viena sakė, kad mašiną pirkti yra labai brangu, kad ji dėl to negalėtų sau to leisti. Kita užginčijo, kad pigiausia važiuojanti mašina net turbūt nesieks 100 eurų. Pirmoji prieštaravo, kad tokiu atveju jos autodalys gali būti sugedę ir nuolat teks kišti pinigus kažką taisant. Pirmoji ginčijosi, kad dėvėtos mašinos pirkimas iš tiesų yra loterija ir gali tekti ją taisyti net ir nusipirkus brangią. Tad šiais laikais turėti mašiną visai nesunku, ir tai nekainuoja tiek jau daug.

Pigiausios mašinos ir jų bėdos

AutomobiliaiInterneto skelbimuose galima rasti pigių mašinų ir už 100 eurų, kurios važiuoja, veikia bei turi technikinę dar keliems metams. Už 500 eurų jau gali pirkti mašiną, kuri bus maždaug 1999 metų ir dar veiks, su ja nebus gėda pasirodyti mieste, nes ji visai neblogai atrodys. Bent jau nekris į akis kaip labai prasta. Tačiau gali būti, kad jau skelbime bus nurodyta, jeigu ji turi defektų, kas su ja negerai.

Mašina už 1000 eurų

Jeigu norite mašinos, kuri dar ir atrodytų gražiai, ir apynaujė būtų, 1000 eurų tokiam pirkiniui pilnai užteks. Turėsite mašiną ilgam laikui. O ar visos autodalys bus sveikos – likimas parodys. Nes tai irgi yra tam tikra loterija.

Gesti gali ir brangiausios

Klaidinga galvoti, kad brangiausia mašina bus sveika. Vos išvažiavus iš salono, net ir tada gali ji sugesti, jeigu kokia nors auto dalis yra brokuota. Žinoma, tada yra garantija ir gamintojai privalo pataisyti mašiną ir sutvarkyti visus nuostolius. Visgi, visko gali būti ir mašina nebūtinai važiuos taip, kaip norite, net būdama nauja. Perkant kelių metų senumo mašiną taip pat galima pataikyti ant tokios, kuri jau turės gedimų. Daug kas priklausys nuo pardavėjo, ar tai sąžiningas žmogus. Nors teisiškai negalima nieko meluoti apie mašiną, kurią parduoti, slėpti defektų, tačiau slidūs pardavėjai moka praslysti tose situacijose ir vis tiek kažką sumeluoti. Todėl įmanoma apsigauti ir tik nusipirkus pusiau naują brangią mašiną jau netrukus važiuoti su ja į auto servisą. Tad nereikėtų baimintis pirkti ir senesnę mašiną, galvojant, kad ji iškart sulūš, nes iš esmės tai yra loterijos ir laimės dalykas.

437
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *