Kas išmušė mašinos langą

Žiemą, tamsiuoju metų sezonu, populiaresnės pasidaro stiklų keitimo paslauga ir dėl to, kad padaugėja įsilaužimų į mašinas. Vasarą, kai naktis trunka tik 4 valandas, taip dažnai niekas į mašiną juk nesilauš. Tačiau žiemą daug kas randa tą siaubingą vaizdą – ateini ryte važiuoti į darbą, pamatai skylę lange, išverstą bardačioką ir galbūt pavogtą magą, vaizdo registratorių. Ką tada daryti? Keisti stiklus, daugiau http://agnstiklai.lt/ .Štai viena tipinė situacija, kai mašina buvo apvogta.

Naktį girdėjosi signalizacija

StiklaiTomas pasakoja, kad naktį jis praleido ne namie, o mašina buvo keistame skersgatvyje mieste. Vieta atrodo gana gerai, tačiau iš esmės nepažįstama, svetima. „Mašinos langai tamsinti, pati mašina yra sena ir prasta, nemaniau, kad kada nors gyvenime dar kažkas į ją laušis ir mes į langą akmenį. Tačiau per kažkurią vietą matėsi, kad ant galinės sėdynės yra mano kelios tašės. Vienoje buvo visokie popieriai, piešiniai, eskizai, o kitoje buvo kompiuteris ir piešimo planšetė. Sakyčiau, vagims visai pavyko, nes jie gavo tikrai gana geras prekes. Na, galiu tai jau iškart vadinti prekėmis, nes nemanau, kad jie su mano planšete pieš ar kompiuteriu naudosis. Turbūt viską parduos. Iš tikro, labiausiai man gaila duomenų, kurių netekau. Kaltinu ir save, kad palikau ten tuos daiktus, kad pastačiau mašiną skersgatvyje ne visai prie pat namo“, – sako vyras.

Ką matė kaimynai

Kaimynai tikina girdėję įsilaužimą. Jie girdėjo dūžtančio mašinos stiklo garsą, tačiau signalizacijos jokios nebuvo. Tomas stebisi, kas buvo padaryta signalizacijai, kad ji negrojo, nes paprastai ji stipriai kaukia, net jeigu paukštis ant mašinos atsitupia, prie daugiabučio kiemo. Kaimynai sakė nematė nei žmonių, nei nusikaltimo neužfiksavo, tik girdėjo stiklus, ir tada pasižiūrėjo, ar viskas gerai jų mašinoms. Matosi, kad kiekvienas visada labiausiai rūpinasi savimi, o kur kažkieno kito mašina bandoma pavogti, tai nebūna kažkam kitam aktualu.

Ką sako policija

Anot policijos, tai tikriausiai serijiniai vagišiai, kurie jau apšvarino ne vieną mašiną šiame rajone per šią žiemą. Įsilaužimų padaugėjo gruodžio mėnesį, ypač šventiniu metu, kai žmonės rūpinasi daugiau kitais dalykais ir jie mažiau laiko praleidžia saugodami savo turtą, rečiau reaguoja į signalizacijos kaukimą. Vietinis auto servisas nuolat klijuoja per naują automobilių langus, keičia stiklus, ir visi tie seni būna tokiu pačiu būdu sudaužyti.

435
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *