Slenkančios sistemos

Šiandien slenkančios sistemos turi didelę reikšmę namų interjero kūrimui. Jos gali padėti sukurti nestandartinius baldus, pavyzdžiui, spintas stumdomomis durimis, taip pat gali padėti įsirengti drabužines arba atskirti didelį kambarį ar padalyti jį į du kambarius. Tereikia vaizduotės – slenkančios sistemos gali padėti susikurti svajonių namus.

Slenkančios sistemosKą galima padaryti? Vis labiau populiarėja spintos stumdomomis durimis. Lentynos tvirtinamos prie sienos, ir įrengiamos stumdomos durys. Tai itin patogu, nes galima susikurti tokią spintą, kuri atitiks asmeninius lūkesčius – lentynos gali būti išdėstytos būtent taip, kaip reikia, taip pat drabužius galima susikabinti. Kadangi spintos stumdomomis durimis paprastai yra įrengiamos iki pat lubų, tai padeda sutaupyti vietos. Žinoma, spinta nebūtinai gali būti sieninė. Gali būti įrengiama ir sekcija stumdomomis durimis – tai atrodo daug solidžiau ir moderniau. Dažnai varstomos durys veikia gana triukšmingai, tačiau stumdomos durys paprastai veikia daug tyliau – tai itin aktualu tiems, kurie keliasi gana anksti ir nenori pažadinti visų namiškių.

Gyvenantiems vieno kambario bute slenkančios sistemos gali būti tikras išsigelbėjimas – kadangi kambarys gana didelis, jį galima perskirti ir pasidaryti du kambarius, pavyzdžiui, įsirengti miegamąjį ir gyvenamąjį kambarį. Tai itin patogu daryti tuo atveju, jei kambarys yra o pailgas – paprastai jį apstatyti gana sudėtinga, kad būtų jauku, todėl kambario padalijimas gali būti puiki išeitis. Nors ir atrodys, kad taip vietos tikrai nesutaupoma, tačiau turėti atskirą miegamąjį gali būti tikrai puiki mintis – ekspertai pataria miegoti tokioje vietoje, kur nėra nei kompiuterio, nei kitų technikos prietaisų, be kurių šiandien retas kuris apsieinama.

Taip pat slenkančios sistemos gali būti tiesiog nepakeičiamos ir tuo atveju, kai norima įsirengti drabužinę. Ji gali būti įrengiama ir sandėliuke, ir padalijant kambarį. Tai itin patogu, nes drabužinėje galima laikyti ne tik dabartinio sezono drabužius, bet ir nesezoninius, taigi, nebereikia sukti galvos dėl to, kur dėti šiuo metu nedėvimus drabužius. Taip pat galima nesirūpinti, kur dėti batus, nes tam taip pat puikiai tinka drabužinė. Įsirengus pakankamai didelę drabužinę, galima nebesukti galvos ir dėl prieškambario baldų, nes drabužinėje galima susikabinti ir lauko drabužius.

Taigi, slenkančios sistemos gali padėti sutaupyti vietos ir namus susiprojektuoti taip, kad nereikės griauti nė vienos sienos ir mūryti, o patalpų turėsite daugiau. Taigi, pasitelkite savo fantaziją, ir – pirmyn, tikrai galima daug ką sugalvoti ir įgyvendinti, kas žino, galbūt jumyse slypi interjero dizainerio talentas?

217
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *