Patalynė, patalynės komplektai

Jei Jūsų namiškių patalynė išmarginta ne gėlių ar besišypsančių veidelių, bet nebeatsiskalbiančių išpiltos rytinės kavos bei sulčių dėmių raštais, antklodės užvalkalai jau seniai atstoja pirštuotas kojines, pats metas atsinaujinti.

patalynėNe paslaptis, kad dūlėjanti sena patalynė atrodo labai prastai, kas gali kiek išgąsdinti Jus netikėtai aplankyti sugalvojusius giminaičius ar draugus ir nusprendus pasilikti nakvynei. Vargu, ar jie gerai jausis ir galės saldžiai miegoti, kai ant patalynės bus aiškiai matyti vos ne viso Jūsų gyvenimo istorija, kurią slėpti tuomet per vėlu.

Tačiau rūpinantis kitais, dažnai nuvertinami pačių šeimos narių atsiradę poreikiai. Nauji patalynės komplektai yra vienais iš tų pirkinių, kurių įsigijimas dažnai atidėliojamas kuo ilgesniam laikui. Tačiau tai didelė klaida, kadangi su metais patalynės dūlėjimas tampa tikra rykšte alergijų kamuojamiems žmonėms, o ypač- vaikams. Be to, tai, kas mus supa, turi tiesioginės įtakos ne tik mūsų fizinei, bet ir dvasinei sveikatai. Jei vakarais nuolatos, ruošiantis miegoti, o rytą vos tik nubudę matote nublukusią, dėmėtą ir prairusiom siūlėm patalynę, atitinkamos nuotaikos ir užbaigsite, o rytą vėl pradėsite kiekvieną savo dieną. Bloga nuotaika, kaip žinia, labai greitai užkrečiama, tad jei miegate ne vienas- pamąstykite apie tai. Kartais ir tokie, rodos, nereikšmingi dalykai, gali pakišti koją darniems santykiams poroje.

Jei jau nusprendėte, kad metas sena patalyne skubiai atsikratyti, prieš išskubant į parduotuves naujos, pirmiausia gerai apsvarstykite savo poreikius bei lūkesčius: kokia komplektacija bus reikalinga, kokių išmatavimų, iš kokio audinio siūta. Nepamirškite, kad miegamojo harmonijai palaikyti, būtina, jog viskas derėtų tarpusavyje. Todėl prieš impulsyviai įsigijant gražių spalvų ir raštų komplektą, įsivaizduokite kaip jis atrodys įsiliejęs į bendrą aplinkos vaizdą. Jei nesate tikri dėl ryškesnių spalvų suderinamumo, geriau neeksperimentuokite, bet rinkitės neutralesnius, švelnių tonų atspalvius.

Dėl mažų išmatavimų variacijų parduotuvėse, daugelis susiduria su problema, kai negali rasti reikiamų dydžių patalynės. Vis dar įprasta yra pirkti tokią, kokia yra ir persiūti pagal savo poreikius. Tačiau jei pažvelgti į tai, jog už tokį komplektą mokami ne tik pinigai, bet ir gaištamas laikas, vertėtų paieškoti kitų vietų, kur būtų galima rasti tai, kas atitiks ir Jūsų poreikius, ir finansines galimybes.

Siūlome apsilankyti mūsų specializuotoje internetinėje patalynės parduotuvėje ir atrasti tai, ko ieškote. Platus prekių asortimentas leis šį rūpestį paversti džiugiu atradimu.

Patalynės internetu adresu http://www.b-a.eu/c4766/patalynes-komplektai

123
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *