Oro kondicionieriai ir vėdinimas

Štai ir atėjo taip ilgai laukti vasariški orai. Rodos visi, tik ne Jūs, pagaliau gali lengviau atsipūsti nuo savo darbų, atostogauti. Bet kas gi kitas, jei ne Jūs, sutvarkys visus pailsėti nusprendusiųjų paliktus nebaigtus darbus? Štai ir tenka sėdėti per dienas tvankioje patalpoje, kurioje jaučiatės vos ne kaip pirtyje, tik skirtumas tas, kad po šios priverstinės organizmo detoksikacijos ir šlakų valymo procedūros už durų Jūsų nelauks net kubilas ledinio vandens. Nenuostabu, kad labiau nuvargstate ne tiek nuo paties darbo, kiek nuo buvimo tokiomis patalpų sąlygomis. Prietaisai, padėsiantys pasijausti geriau – oro kondicionieriai.

oro kondicionieriaiKad žinoti kokia kondicionavimo sistema geriausiai atitinka Jūsų poreikius, reikėtų susipažinti su galimomis kondicionierių rūšimis, jų pritaikymu ir veikimu.

Sieniniai kondicionieriai. Gali būti programuojami pagal individualius poreikius, nekelia erzinančio per didelio triuškmo, turi oro valymo filtrus, kurie neutralizuoja kenksmingas medžiagas, dūmus, veiksmingai mažina ore esančius alergenus bei virusus. Tokį kondicionierių galima įrengti visose patalpose.

Grindiniai kondicionieriai. Statomi po langais, pro kuriuos dėl saulės patenka didžiausia dalis šilumos. Kondicionieriai įtraukia šiltą orą ir į viršų išpučia atvėsintą, taip sureguliuodami bendrą patalpos temperatūrą.

Kasetiniai kondicionieriai. Patys tinkamiausi patalpoms, kurios turi pakabinamas lubas. Puikiai tinka didelių salių vėsinimui. Veikia keturiomis oro srovių paskirstymo kryptimis.

Palubiniai kondicionieriai. Gali būti montuojami tiek po lubomis, tiek ant sienos prie pat žemės. Ypač geras pasirinkimas, jei patalpos yra ne standartinės, o sudėtingesnės formos. Šalto oro nepučia viena kryptimi, o paskirsto tolygiai dėl savo ypatingos konstrukcijos.

Mobilūs kondicionieriai. Šiuos kondicionierius be didelio vargo bet kada galėsite perstumti į kitą pasirinktą vietą, kadangi turi ratukus. Priešingai, nei kitų tipų, šie kondicionieriai sudaryti ne iš dviejų, o iš vieno bloko, tačiau daugiau veikimo principas nesiskiria niekuo.

Jei jau atradote tą kondicionavimo sistemą, kuri Jums tinkamiausia, nepamirškite, kad būtina pasirūpinti ir tuo, kaip vyks vėdinimas, kadangi kondicionieriai nuolatos pučia tą patį, kad ir apvalytą orą, o praviras langas trikdo jų tinkamą funkcionavimą. Vėdinimo sistemos įrengimas leis nesibaiminti dėl žalingo sauso ir „negyvo“ patalpų oro įtakos mūsų sveikatai.

Jei susidomėjote kaip galima pagerinti savo gyvenimo kokybę ir išsaugoti gerą savijautą net ir uždarose patalpose, mes pasirengę Jums padėti. Norite sužinoti plačiau apie įmonės „VĖDINIMO MEISTRAI“ veiklą ir rasti detalenės informacijos apie teikiamas paslaugas? Apsilankykite internetiniu adresu: vedinimomeistrai.lt ir susisiekite.

119
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *