Kompiuterių remontas: kodėl šį darbą verčiau patikėti specialistams?

Šiandien jei ne kiekvienas, tai bent kas antras žmogus turi savo asmeninius kompiuterius. Dažnai atsitinka atvejų, kad patys kompiuterių taisyti ne tik kad nenorime, bet nemokame ir tiesiog nežinome, kaip tai padaryti. O juk kai prie technikos prisiliečia nieko apie tai neišmanantis žmogus, tikimybė, kad prietaisas, šiuo atveju kompiuteris veiks dar prasčiau ar netgi visiškai neveiks. Jei kompiuteris yra dar ganėtinai nesenas, pravers tik kompiuterių remontas. Kompiuteris – tai prekė, į kurią investuojama bent 5 metams, tad praėjus vos metams ar dviem nuo kompiuterio įsigijimo nesinorėtų jo keisti nauju. Specialistai pastebi, kad daugelis su kompiuterių gedimu susijusių bėdų išsprendžiamos kur kas paprasčiau, nei kad kompiuterių savininkams atrodo.

Kompiuterių remontasKompiuteris – tai tam tikra sistema, kuri veikia kaip atskiras organizmas, tad, norint diagnozuoti kompiuterio „ligą“, dažniausiai pasitelkiama aparatinė diagnostika. Tokia diagnostika būna tikslesnė ir nereikia išardyti viso kompiuterio beieškant kad ir nedidelės problemos. Viena iš dažnesnių problemų, su kuria susiduria nešiojamųjų kompiuterių savininkai – tai dėl susikaupusių dulkių kompiuterio viduje neefektyviai veikiantis kompiuteris. Čia gali pagelbėti tik specialus kompiuterių remontas: tuo užsiimantys meistrai žino, ką ir kaip valyti, kokius varžtelius atsukti, kokias dalis galima atjunti, o ko geriau nejudinti ir kaip prieiti prie sunkiau prieinamų ertmių.

Vienas iš dažnesnių gedimų, kai pagelbėti gali tik kompiuterių remontas – tai ekrano keitimas. Nešiojamuosius kompiuteris žmonės dažnai naudoja lovose, valgomuosiuose, tiesiog pasideda ant kelių, nestabiliai padeda ant kėdžių, spintelių kraštų ir kitose nesaugiose vietose. Kartais kompiuteris, nors ir krisdamas iš nedidelio aukščio, susigadina, suskyla jo ekranas. Nemanykite, dėl tokios nelaimės neprireiks pirkti naujo kompiuterio, pakaks ekrano keitimo. Ši paslauga, priklausomai nuo kompiuterio modelio ir senumo, kainuoja nuo 150 Lt plius apie 50 litų už meistrų darbą. Ekranai keičiami ne tik įprasto dydžio nešiojamiesiems kompiuteriams, bet ir mažesnės įstrižainės kompiuteriams bei taip vadinamiems delninukams“.

Dar galima rasti vartotojų, kurie namuose vartoja senus stacionarius kompiuterius. Kartais nutinka, kad vieną dieną kompiuteris tiesiog nebeįsijungia ir rizikuojama prarasti visą kompiuteryje esančia informaciją. Vietose, kuriose atliekamas kompiuterių remontas, dirbantys meistrai už tam tikrą mokestį sutiks perkelti duomenis iš vieno kompiuterio disko į kito kompiuterio diską ar kitas laikmenas, ir taip neprarasite svarbios informacijos. Taip pat kompiuterių remonto salonuose galima gauti tokių paslaugų kaip aplieto kompiuterio valymas, programų įrašymas (pvz. antivirusinės programos) ir panašiai. Šios paslaugos padeda sutaupyti laiko ir greičiau vėl naudotis savo kompiuteriu. 

41
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *