Kam pravartu turėti asmeninę svetainę

Puslapių kūrimasYra sakoma, kad, jeigu tavęs nėra internete, tai tu neegzistuoji apskritai. Taip mato ir tiesioginės skaitmeninės rinkodaros specialistai, pabrėždami, kad svetainiu kurimas yra atsakingas dalykas, ir iš tiesų nepakanka vien tik susikurti svetainę, reikia dar jai ir pritaikyti atitinkamą turinį. Tačiau šį kartą susisteminkime įvairius girdėtus patarimus ir pagalvokime, koks turinys iš tiesų turėtų puošti internetą, ir kam būtina susikurti asmenines svetines.

Laisvai samdomi specialistai

Turbūt jau kiekvienas laisvai samdomas dizaineris įsisąmonino, kad svetainiu kurimas yra tas dalykas, nuo kurio galbūt prasidės jo karjera. Jeigu jis jau yra atlikęs kokius nors vizualius darbus, tuomet ir susikurti asmeninę svetainę bei ten viską sudėti į vieną vietą jam turėtų atrodyti normalu. Kuo tai naudinga? Jegu kažkas ieškos sau dizainerio (grafinio, web, interjero ar kitokio), tai pirmiausiai norės pamatyti nuveiktus darbus. Jeigu jūs esate mokytoja, dirbusi keliose mokyklose ir dėsčiusi savo dalyką, darbinantis į naują vietą (kas nutiks gal tik kelis kartus per gyvenimą, nes turbūt mielai ilgą laiką išdirbsite ten pat), turėsite tiesiog pateikti nedidelį CV su savo aprašytomis patirtimis. To visiškai pakaks pradžiai, toliau jau eisite į pokalbį. Tačiau laisvai samdomas specialistas paprastai bus tas, į kurį kreipsis patys užsakovai, pirmiausia norėdami pamatyti jo darbus. Nes jo nuveikti darbai, atlikti projektai, gali būti, geriau kalbės už jį patį ir už pačius išraiškingiausius motyvacinius laiškus. Taigi, jeigu tik turite ką parodyti, ir esate laisvai samdomas specialistas – jums pravers asmeninių svetainiu kurimas. Menininkams taip pat palanku turėti asmeninį „portfolio“ puslapį, kur vis jų nuopelnai būtų vienoje vietoje.

Įmonės

Be jokių abejonių, svetainiu kurimas visgi pirmiausiai turėtų būti aktualus kiekvienai pažangiai įmonei. Kaip galima dirbti savo darbą, kai nėra jūsų paslaugų aprašymo internete? Interneto svetainė yra ta vieta, kur stabtels tiek galimi klientai, užsakovai, tiek partneriai, tiek jūsų teigiamą viešumą galintys padidinti fiziniai ir verslo asmenys, tiek galimai įsidarbinti norintys žmonės. Taigi, jeigu pradedate dirbti ir kuriate savo verslą, apie jūsų įmonę būtinai turi būti paskelbta internete. Jeigu to nepadarysite, tai bus tas pats, kas atsidaryti kebabinę prie kelio ir nepadėti jokio ženklo, o tada nusiminus galvoti, kodėl niekas neužsuka paskanauti jūsų kebabo, ir nieko nežino. Internetinių svetainių kūrimas iš tiesų yra puiki, efektyvi ir labai lengvai padaroma priemonė verslo sėkmei stiprinti, viešumui didinti. Tad kodėl gi ja nepasinaudojus?

331
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *