Jeigu informacija būtų daiktai

Kai į kompiuterių taisymo saloną užsuka žmogus, sakantis, jog jam reikalinga data recovery service London, kyla rimtas klausimas – o kas būtų, jeigu juo duomenys būtų realūs, fiziniai? Kartais žmonės būna šventai įsitikinę, kad jų duomenis tikrai pavyks atstatyti. Kad micro sd card recovery bus sugrąžinta taip, tarsi tie duomenys niekur nebūtų dingę. Tada meistrain iš anksto nuteikia, jog nebūtinai pavyks grąžinti informaciją ir pasiūlo duomenis įsivaizduoti kaip fiziškus dalykus, kurie galėtų iš tiesų realybėje pradingti.

Išsitrynęs kietasis diskas

Kaip prarandami duomenys?Kaip mes sužinome, kad dingo duomenys iš mūsų kompiuterio atminties? Paprastai tiesiog įsijungiame kompiuterį ir pamatome, kad dingo visi duomenys. Arba, jeigu šiek tiek dažniau – bandome įsijungti kompiuterį, tačiau mūsų operacinė sistema taip ir neišaušta. Suprantame, kad gali būti, jog tai niekada neįsijungs. Vadinasi, turime problemą. Vadinasi, mūsų kietasis diskas yra visiškai išsitrynęs.

Kas būtų, jeigu tai nutiktų gyvenime? Jūs grįžtate namo po darbo, atsirakinate buto duris ir pamatote, kad namuose visi kambariai tušti. Net ant sienų buvusių paveikslų nėra – tik baltos kvadratinės dėmės ten, kur jie kažkada kabojo. Nelabai malonu, tiesa? Vadinasi, panašiai nutinka su jūsų kompiuteriu, kai iš kietųjų diskų (kurių dažniausiai būna C ir D) išsitrina informacija. Arba, jeigu norite dar vaizdingiau. Grįžtate namo, bandote atidaryti duris, o jos – neatsirakina. Paskui suprantate, kad kažkas ten įsilaužę, nes viduje girdite keistus garsus. Pasikviečiate apsaugą ir specialistus, jie įsilaužia į vidų. Ten arba išvis nieko neranda, arba baisią netvarką ir sugadintus jūsų pačių daiktus. Taip galėtų atrodyti sugedęs kompiuteris su ištrintais duomenimis.

Ištrinta telefono kortelė

Jeigu duomenys dingsta iš kortelės, aš sakyčiau, kad galima tai būtų palyginti su visų miesto gatvių pavadinimų ir namo numerių dingimu. Patys namai ir gatvės yra, tik jų pavadinimų nėra. Taip būna su telefonu, kai viena kortelė sulūžta, o kita yra, ir telefono numeriai vis dar būna, tačiau jau be vardų, be adresatų. Kažkas yra, bet nesukontroliuota. Įsivaizduokite, kad vieną rytą atsibundate, ir jūsų namai neturi numerio, jūsų butas neturi numerio, jūsų gatvė neturi pavadinimo… Lauktų keistesnė nei bet kada anksčiau kelionė namo. Tačiau visada galima tikėtis geriausio ir planuoti, kad pavyks pagaliau atstatyti duomenis. Su micr SD kortelėmis kartais taip būna, jog duomenis pavyksta atstatyti.

378
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *