Anglų kalbos kursai

Anglų kalba – tai tikriausiai antroji kalba po lietuvių, kurią šiuolaikiniam žmogui mokėti tiesiog privaloma. Daugelis žmonių šios kalbos mokėsi mokykloje, tačiau nenaudojamos kalbos žinios nyksta ir pasimiršta, taigi jei kalbos staiga prireikia, visko tenka mokytis beveik iš naujo. Yra ir tokių žmonių, kuriems anglų kalbos neteko mokytis nei mokyklose, nei universitetuose, tačiau jie nori mokėti susikalbėti angliškai, galbūt šios kalbos žinių reikia darbe arba kelionėse bei vykstant dirbti svetur. Taigi anglų kalbos kursai tinkami visiems – ir moksleiviams, ir seniai baigusiems mokyklas bei universitetus. Reikia žinoti viena – mokytis niekada ne vėlu.

Efektyviausi užsienio kalbos mokymosi būdai

Anglų kalbos kursaiAišku viena – savarankiškas anglų kalbos mokymasis dažniausiai būna neefektyvus. Pirma, dėl to, kad savarankiškai mokytis labai sunku prisiversti, be to, nežinoma efektyvių mokymosi būdų, nėra su kuo pasikonsultuoti. Kiek geresnis būdas – kursai internetu, bet ten sulaukti pagalbos taip pat sunkoka, niekas nekontroliuoja, kaip vykdomos užduotys, nėra atsakingų už mokymosi procesą, išskyrus patį besimokantįjį. Galima pasisamdyti anglų kalbos mokytoją, tačiau tai ganėtinai brangu – 45 min. trukmės pamoka gali kainuoti nuo 35 iki 50 ir daugiau litų. Tikriausiai pats efektyviausias mokymosi būdas – tai anglų kalbos kursai. Idealu, kai jie vyksta nedidelėmis grupelėmis, po 5-10 žmonių. Tokių kursų metu galima mokytis ne tik iš savęs, bet ir iš kitų, o efektyviausias būdas mokytis kalbos – būti ja kalbančiųjų terpėje. Tokių kursų metu parenkama tinkama metodinė medžiaga, kursus veda kvalifikuoti dėstytojai, turintys ilgametę patirtį kalbų mokyme. Anglų kalbos kursai atveria naujus kelius ir galimybes, nes ši kalba jau tapo bene pagrindine pasaulyje. Kiekvienam skiriamas dėmesys, paaiškinama, mokoma  tik naudingų dalykų. Be to, kiekvienas mokinys paskiriamas į tam tikrą grupelę – nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų, kad nesijaustų kaip į vidurį ežero įmestas kačiukas.

Kiek kainuoja anglų kalbos kursai?

Kiek kainuoja anglų kalbos kursai – tai klausimas, kamuojantis bene kiekvieną žmogų, norintį išmokti kalbos. Tačiau nereikėtų išsigąsti – kursų kainos šiais laikais tikrai nėra didelės. Pavyzdžiui, grupinių pamokėlių kaina Vilniuje – vos 160 Lt mėnesiui. Tai išteis ta suma, kurią surinkti gali tiek ir studentas, tiek ir pasiturintis verslininkas. Pamokos vyksta du kartus per savaitę – tai optimalus laikas spėti paruošti užduotis į antrą planą nenustumiant kitos kasdienės veiklos. Pamokos trunka pusantros valandos, o jei nespėjote prisijungti prie grupelės, tai padaryti galima bet kada. Atsakyti į klausimą, kiek kainuoja anglų kalbos kursai kituose Lietuvos miestuose, Jums gali atsakyti tik internetas. 

51
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *