Vaistinė rūpinasi Jūsų akimis

Šiandien vaistinėse galite rasti ne vien tik vaistinių preparatų, bet ir maisto papildų, vitaminų, medicininės įrangos ir optikos prekių. Šiandien vaistinė – tai vieta, kurioje galite rasti visų prekių, reikalingų Jūsų sveikatai. Vaistinėse galite ne vien tik įsigyti reikalingų prekių, bet ir pasimatuoti kraujo spaudimą, ar kartais atvykus sveikatos specialistams pasidaryti tam tikrų tyrimų.

vaistinėSeniau prekybos vietų, prekiaujančių optika, buvo ne tiek ir daug. Jei reikėdavo kontaktinių lęšių ar kontaktinių lęšių tirpalo, jų galima būdavo įsigyti tik specializuotose parduotuvėse, prekiaujančiomis optika.

Šiandien viskas daug paprasčiau: vaistinė užtikrina, kad joje rasite visko, kas Jums yra reikalinga, taip pat ir kontaktinių lęšių, akių lašų ar kontaktinių lęšių tirpalo. Kadangi vaistinės darbo laikas paprastai būna kur kas ilgesnis nei specializuotų optikos parduotuvių, visada galite vaistinėje įsigyti reikiamą prekę.Taigi, galite įsigyti optikos prekių net ir vėlų vakarą, jei dėl kažkokių priežasčių tik tuomet pastebite, kad lęšių skystis išsipylė ar pasibaigė. Be to, visą dieną dirbantiems prie kompiuterio gali prireikti ir „atgaivos“ akims – akių lašų.

Turbūt kiekvienam trumparegiui, nešiojančiam kontaktinius lęšius, yra tekę patirti, kaip nesmagu pamesti kontaktinį lęšį. O ką daryti, jei neturite atsarginio arba neturite su savimi akinių? Tenka bėgti į prekyvietę, kurioje pardavinėjami kontaktiniai lęšiai. Deja, parduotuvių, prekiaujančių optika, nėra tiek daug, kad jų galėtumėte rasti bet kurioje miesto dalyje. Žinoma, galima nuvažiuoti į specializuotą parduotuvę, tačiau, tenka sutikti, kad vairuoti aiškiai matant tik viena akimi, tikrai nėra saugu. Taigi, dabar vaistinė užtikrina, kad joje galite rasti kontaktinių lęšių. Žinoma, pasirinkimas galbūt nėra toks platus, kaip kad specializuotose parduotuvėse, tačiau reikalui esant kontaktinių lęšių jau galite rasti. Be to, tiems, kurie rūpinasi savo akimis, pravartu žinoti, kad vaistinėse parduodami kontaktiniai lęšiai nekenkia Jūsų akims, jie yra rekomenduojami sveikatos specialistų. Kartais žmonės, norėdami sutaupyti, užsisakinėja kontaktinius lęšius iš nežinomų internetinių parduotuvių (pavyzdžiui, iš užsienio), tačiau taip rizikuoja akių sveikata. Kontaktiniai lęšiai turi būti kokybiški ir patvirtinti medikų, priešingu atveju, smarkiai rizikuojama. Vaistinėse parduodama optika: tiek ir kontaktiniai lęšiai, tiek ir akių lašai ar lęšių tirpalai yra aukštos kokybės ir nekenksmingi.

Vaistinė parduoda tik tokius produktus, kurie tikrai nėra kenksmingi ar galimai žalingi sveikatai, tačiau visada reikia laikytis instrukcijų ir gydytojo ar vaistininko rekomendacijų. Rūpinkitės savo akimis ir būkite sveiki!

200
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *