Universaliausias nešiojamas kompiuteris Toshiba

Toshiba Satellite L850 serijos nešiojamieji kompiuteriai yra universaliausi kompiuteriai, kurie leidžia paprasčiau atlikti norimus darbus,žiūrėti mėgiamus filmus ar žaisti žaidimus. Ličio jonų baterija(300g), kompaktiškas 90W maitinimo adapteris ir 500GB kietasis diskas Jūsų neapvils.

Toshiba Satellite L850 nešiojamųjų kompiuterių 15,6 colių LED liečiamas ekranas suteikia svaiginančių spalvų gamą ir konrastą, todėl šie kompiuteriai idealiai tinka naudoti darbe ar žaisti žaidimus, žiūrėti filmus, konvertuoti video medžiagą ar fotonuotraukas.

Du USB 3.0 prievadai, skirti greitesniam duomenų perdavimui, jau yra įdiegti, įskaitant vieną USB Sleep-and-Charge , kad galėtumėte prijungti savo mobiliuosius įrenginius net tada, kai kompiuteris yra išjungtas, ar paliktas ”miego režimu”.

Stilingas Toshiba Satellite L850 kompiuteriai pagaminti remiantis naujausiomis technologijomis, tad lengvai išvengsite ne tik įbrėžimų, bet ir pirštų antspaudų likučių. Įspūdingi SRS Premium Sound HD stereo garsiakalbiai praturtins Jūsų mėgiamą muziką bei filmus, o su nauja,Toshiba Satellite L850 serijos nešiojamųjų kompiuterių HI-Speed Start funkcija, gaėsite greičiau konvertuoti mėgstamiausias laikmenas.

186
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *