UAB Akrilo linija – stalviršių ir baldų meistrai

Tikriausiai niekas nesiginčytų, kad virtuvė – vieta namuose, skirta ne tik gaminti ar pavalgyti. Tai erdvė, kur visi šeimos nariai praleidžia daugiausiai laiko, kartu diskutuoja, pradeda ir užbaigia dieną. Būtent todėl, besirengiant virtuvės interjerą, reikėtų baldus rinktis ir atkreipti dėmesį į tokias medžiagas, kurios būtų ilgaamžės ir visada džiugintų akį. Šiandien pakalbėsime apie bendrovę UAB Akrilo linija, kurios pagrindinis produktas – įvairiausio tipo virtuves stalvirsiai jūsų virtuvei.

UAB Akrilo linija – stalviršiai ir ne tik

Virtuvės įrengimasBendrovė UAB Akrilo linija veikia ne vienerius metus. Per tą laiką subūrusi gausybę patenkintų klientų, šiandien įmonė dirba su garsiausiais kokybiškas medžiagas gaminančiais vgamintojų vardais – Corian ir Montelli. Spalvų ir tekstūros įvairovė padeda pagaminti tokią produkciją, kuri be vargo vietą atranda kiekvieno, net išrankiausio kliento namuose. Bendrovės UAB Akrilo linija pagrindinis produkcijos ir paslaugų asortimentas – dirbiniai iš dirbtinio akmens, interjero dizaino paslaugos, baldų gamyba ir projektavimas, stalviršių gamyba. Dirbtinis akmuo interjere šiandien populiarėja žaibišku greičiu. Suteikta galimybė išgauti sudėtingus dizaino sprendimus vis labiau masina klientus rinktis dirbtinio akmens detales interjere. Kodėl ši medžiaga tokia populiari? Visų pirma, pranašumo suteikia atsparumas cheminėms medžiagoms ir mechaniniams procesams, niekada nesugeria skysčių ir nesudaro galimybės dėmėms susidaryti. Visų antra – vizualiai nematyti jokio skirtumo nuo tikro akmens, todėl galima išgauti vizualiai puikų vaizdą. Šiandien dirbtinis akmuo yra pagrindinė gamybos medžiaga ne tik stalviršiams, bet ir kitokiems baldams. UAB Akrilo linija dizaineriai pabrėžia, kad dirbtinį akmenį rinktis pravartu, kadangi ši medžiaga yra lengvai atnaujinama, kaip ir jau minėta – atspari cheminėms medžiagoms, karščiui, smūgiams, kieta, ilgaamžė, įvairios spalvų paletės. Internetinėje bendrovės svetainėje pateikiami puikūs projektų pavyzdžiai, kuriuose galite pasisemti idėjų, o pateiktais kontaktais galite mėginti susisiekti su įmonės dizaineriais ir specialistais ir nuspręsti – gal būtent iš dirbtinio akmens pagaminti virtuves stalvirsiai – kaip tik jums. Būtina paminėti kitą UAB Akrilo linija teikiamą paslaugą – baldų projektvavimą ir gamybą. Įmonė specializuojasi virtuvės, biuro, vonios baldų, kitų korpusinių baldųgamyboje ir bendradarbiaudami su geriausiais šios srities dizaineriais gamina produkciją, atsižvelgdami į pačius individualiausius klientų pageidavimus. Bendrovės pranašumas – nestandartinių baldų gamyba ir sudėtingiausių sprendimų įgyvendinimas. Nestandartiniai baldų gamybos sprendimai labai svarbūs tada, kada patalpos nėra pritaikytos įprastiems sprendimams. Dažnai taip būna projektuojant ofiso, biuro baldus arba tiesiog bandant efektyviai ir tinkamai išnaudoti nestandartinę erdvę. Bendrovės meistrai dirba su naujausia ir su inovatyviausia technika, bendradarbiauja su geriausiais dizaineriais, garantuoja ilgaamžiškumą ir akiai malonų baldų dizainą.

Virtuvės stalviršių įvairovė

Jeigu dumtraukiai virtuvėje atlieka būtiną buitinę funkciją, stalviršiai atlieka ir estetinę. Virtuvės baldų ir kitų baldų stalviršiai gauna nemažą aplinkos dirginimą – jie nuolat veikiami mechaniškai, pjaustomi, ant jų dedami karšti indai, išpilami skysčiai ir kitokios medžiagos. Būtent todėl, labai svarbu, kad jie būtų kokybiški ir ilgaamžiai. UAB Akrilo linija, gamindami virtuvės stalviršius, dirba su Morelli ir Corian medžiagomis, kurios yra ilgaamžės ir praktiškos. Šios medžiagos atitinka visus higienos reikalavimos, neturi įtakos jokiam santykiui su maistu, yra atsparios karščiui ir cheminėms medžiagoms. Kokybiški stalviršiai gaminami tiek virtuvės, tiek vonios paviršiams ir yra ypatingi tuo, kad kartu apjungia visą buitinę techniką. Atlikę savo darbą puikiai, dizaineriai gali patikinti, kad būtent virtuves stalviršiai gali tapti vienu pagrindinių jūsų virtuvės dizaino akcentų, kuriuos pamatys ir pastebės kiekvienas. Internetinėje bendrovės UAB Akrilo linija pateikiamas platus stalviršių spalvų ir tekstūros katalogas, kur, be abejonės, geriauią sprendimą sau suras net įnoringiausias klientas.

374
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *