Tepalų keitimas autoservise

Ar kada susimąstėte, kiek jums iš tiesų kainuoja išlaikyti automobilį? Jei taip, šie skaičiai jums dar ilgam įstrigo atmintyje. Pagalvojus, jog bene kiekvieną sezoną automobiliui reikalingos naujos padangos, nuolatinės apžiūros, o kur dar tepalų keitimas ar techninės apžiūros? Tiesa, nepamirškime ir draudimo įmokų. Susumavus visus šiuos skaičius galima pastebėti, jog automobilis yra išties didelė investicija, tad be jokios abejonės juo reikia tinkamai pasirūpinti. Niekam ne paslaptis, jog Lietuvoje yra įprasta manyti, jog autoservisai siekia pasipelnyti iš klientų, tad stengiamasi su jais turėti kuo mažiau reikalų. Visgi, ar tai teisingas pasirinkimas? Žinoma, kad ne. Šiandien vis dažniau matoma, kad vairuotojai stengiasi kuo daugiau įmanomų automobilio priežiūros darbų atlikti patys ir taip sutaupyti pinigus. Tenka pastebėti, jog tai dažniausiai baigiasi ne taupymu, o dar didesnėmis išlaidomis žalos taisymui.

tepalų-keitimasTaigi, kyla klausimas, kodėl neverta pačiam tvarkyti savo automobilio? Visų pirma dėl to, jog galite padaryti daugiau žalos nei naudos. Net ir pats paprasčiausias tepalų keitimas, kuris yra laikomas lengva ir standartine procedūra, turi tam tikrų niuansų bei reikalauja žinių, kurias turi tikrai ne kiekvienas. Žinoma, šiuo metu greičiausiai bandote save įtikinti, jog viską galima sužinoti internete, tačiau pripažinkime, jog teorinės žinios iš ne visada patikimų šaltinių yra bevertės, lyginant su kvalifikuotais darbuotojais, gebančiais pasigirti dešimtimis metų patirties. Autoservisai yra skirti tam, jog savo klientams suteiktų ne tik tobulai atliktas paslaugas bei procedūras, tačiau ir tam kad suteiktų tolesnių techninių žinių, kurios visada praverčia ateityje.

Visiems puikiai žinoma, jog kiekvienas lietuvis nori sutaupyti. Nežinia ar dėl to kalta vis dar su baime menama ekonominė krizė, ar tai tiesiog mūsų kraujyje. Faktas tas, jog dažniausiai mums nesvarbus kaip ir kur, tačiau sutaupyti reikia. Jei esate vienas iš tokio tipo žmonių, jūs taip pat neturėtumėte numoti ranka į autoservisų siūlomas paslaugas. Pastarieji siūlo savo klientams begales patrauklių pasiūlymų, leidžiančių ne tik sutaupyti, bet ir gauti daugiau naudos. Vienas geriausių pavyzdžių – tepalų keitimas. Greičiausiai žinote, jog kiekvienas automobilių gamintojas rekomenduoja naudoti skirtingus tepalus, na o pastaruosius galite įsigyti autoservise. Manote brangu? Tikrai ne, čia siūloma kaina atitinka kokybę, o negana to, autoservisai siūlo galimybę pasinaudoti nemokama tepalų keitimo paslauga. Visa tai gausite tuo atveju, jei tepalus pirksite iš pasirinkti autoserviso. Tai ne tik patogu, ekonomiška, bet ir kokybiška. Na o galiausiai jums nereikės sukti galvos, ką ir kaip daryti, nes viską už jus atliks kvalifikuoti specialistai.

101
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *