Šventinio stalo puošimas

Šventės dažniausiai mus užklumpa visai netikėtai. Nors pasiruošimas reikalauja pastangų, bet praėjus šventiniam šurmuliui malonu prisiminti smagiai praleistą laiką draugų ir artimųjų rate. Tam, kad pasiruošimas netaptų darbu, reikia iš anksto viską suplanuoti ir pasiruošti. Stalo puošimas reikalauja itin kruopštaus puošimo. Ne mažiau dėmesio reikalauja ir dekoracijos.

Stalo puošimasDaugumai ruošimasis tam tikrai šventei teikia malonumą, tačiau ne visiems. Svarbu nusiteikti tam, kad reikės pasirūpinti įvairiomis smulkmenomis, apie kurias iš pradžių net nepagalvojote. Prieš pakviečiant svečius reikia pagalvoti kokios norite šventės, kas patiks Jūsų svečiams ir kuo užsiimsite. Juk niekas nenori nuobodžios šventės. Sugalvokite kokią nors įdomią šventės temą arba užsiėmimų. Stalo puošimas nesibaigia maisto užsakymu ir staltiesės spalvos išrinkimu. Dekoracijos labai svarbus šventinio pokylio akcentas. Pagalvokite ką galite patys pagaminti. Gal mokate gražiai lankstyti servetėles? O gal turite įspūdingas žvakides? Labai svarbu tarpusavyje suderinti ne tik viso stalo puošmenas, bet ir tos patalpos, kurioje švęsite. Spalvos ir įvairūs elementai turi tarpusavyje gražiai žiūrėtis. Lėkštės, įrankiai, taurės, žvakės, gėlės, vazos ir kitos smulkmenos sukuria norimą atmosferą.

Stalo puošimas reikalauja tam tikro etiketo išmanymo. Daugumai tai sukelia nepatogumų, nes atrodo, kad taisyklės labai sudėtingos, tačiau šiuo metu visą informaciją galima rasti tam skirtose knygose ar tiesiog internete. Sudarius reikiamų dekoracijų sąrašą galima planuoti skiriamą biudžetą. Dažnam šventės rengėjui suskaičiavus, kiek kainuos smulkmenos iškyla klausimai apie kai kurių daiktų atsisakymą. Viską sudėjus kaina gaunasi ne tokia ir maža. Jeigu, Jums šių dekoracijų reikės vėliau, tuomet nieko tokio. Galima ir netaupyti. Bet jeigu tai išskirtinis teminis vakarėlis, kuriam reikia tokių puošybos elementų, kurių Jums daugiau niekada nereikės, tai reikia pagalvoti apie nuomos paslaugas teikiančias įmones. Jose galima užsisakyti įvairiausių stalo puošimo dekoracijų. Be to, tai labai patogu, nes vienu metu galite išsirinkti viską ko reikia. Pirkėjų patogumui prekės sugrupuotos pagal kategorijas ir tai leis Jums paprastai išsirinkti dekoracijas.

Kiekviena šventė leidžia atitrūkti nuo kasdienybės ir pamiršti nemalonumus bei rūpesčius. Tai malonus laikas, kurį galite praleisti kartu su savo šeima, draugais ar artimaisiais. O tam, kad išvengtumėte bereikalingų rūpesčių ruošiantis šiam įvykiui, galite kreiptis patarimų į švenčių organizatorius arba patys ieškoti informacijos kaip smagiai ir ypatingai paminėti tam tikrą gyvenimo įvykį. Graži  šventė ilgam išliks Jūsų atmintyje.

177
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *