Šiuolaikinės spaustuvės

Apie šiuolaikines spaustuves ir populiariausias jų paslaugas

spaustuvėsKiekvienai įmonei kartas nuo karto prireikia spausdinimo paslaugų, tačiau kaip rasti tinkamiausią spaustuvę? Vienos jų taiko pernelyg aukštus įkainius, tuo tarpu kitos nesutinka spausdinti vos kelių egzempliorių brošiūrų ar kitų smulkių leidinukų. Taigi prireiks apskambinti, o galbūt ir apvažinėti ne vieną spaustuvę, kol rasite tai, ko būtent ieškojote.

Skaitmeninės spaustuvės, jų personalas ir privalumai

Šiandien populiarėja skaitmeninės spaustuvės. Tokia spaustuvė spausdina aukštos kokybės gaminius, todėl atitinka net ir pačių išrankiausių klientų lūkesčius ir poreikius. Šiuolaikinėse spaustuvėse dirba ne tik darbuotojai spaustuvininkai kaip mes juos įsivaizduojame, tai yra  stovintys šalia didelių stambių spaudos mašinų. Spaustuvėse dirba ir profesionalų komanda: tarp jų – ir projektų vadovai, programuotojai ir dizaineriai. Jie padeda užtikrinti, kad kiekvienas darbas būtų atliktas ne tik kokybiškai, bet ir sutartu laiku ar net dar greičiau. Taip pat spaustuvė padeda išspręsti visus su poligrafija ir spausdinimu susijusius klausimus, teikia konsultacijas. Skaitmeninė spauda – tai šiuolaikinė spauda, taigi išgaunama aukščiausia raiška ir kokybiškiausi paveikslai.

Universalios spaustuvės ir jų paslaugos

Šiandien veikiančios spaustuvės turi teikti universalų paslaugų spektrą, mėginti prisitaikyti prie išrankių klientų, kadangi rinka yra būtent tokia: išlieka tik stipriausi ir galintys prisitaikyti prie šiuolaikinių žmonių poreikių. Trumpai aptarsime populiariausius šiandien spaudos darbus. Spaudos paslaugas teikiančios įmonės gauna itin daug užsakymų spausdinti vizitines korteles, tad galima teigti, kad vizitinės kortelės čia – paklausiausia prekė. Korteles sukurti padeda profesionali darbuotojų komanda: drauge su klientu parenkamas tinkamiausias dizainas, šriftai, spalvos, tuomet maketuojama. Siekiant, kad klientai būtų patenkinti, vizitinės kortelės atspausdinamos vos per 1 dieną nuo užsakymo patvirtinimo. Taip pat taikomi ir labai palankūs vizitinių kortelių įkainiai: kuo daugiau kortelių užsakoma, tuo vieneto kaina mažesnė. Užsakant, pavyzdžiui, tūkstantį ir daugiau vizitinių kortelių, vienetas kainuoja vos nuo keliolikos centų. Vizitinės kortelės padeda padidinti verslo subjektų žinomumą – tai viena pigiausių investicijų į reklamą.

Taip pat labai populiarios paslaugos – tai kalendorių, kalendoriukų ir fotoknygų spausdinimas. Šias prekes pamėgo ne tik verslininkai, bet ir privatūs asmenys. Verslui kalendoriai palankūs, nes tai taip pat vienas reklamos būdų, dovanėlė ištikimiems klientams. Kalendorius su nuotraukomis žmonės dovanoja savo artimiesiems. Juos gaminti paprasta ir patogu, nes nuotraukas galima sukelti iš savo kompiuterio ir sudėlioti pagal pageidavimus. Fotoknygose galima sudėti vestuvių, krikštynų, kitų šeimos švenčių nuotraukas – tai puiki alternatyva tradiciniams nuotraukų albumams.

105
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *