Skelbimas – kaip jį parašyti

Skelbimai internete

Skelbimai internete

Šiomis dienomis skelbimai internete tampa ne tik puikia galimybe įsigyti norimą daiktą už patrauklią kaina, bet ir leidžia atsikratyti jau nebereikalingų rakandų. Prie viso to, neretai galima atgauti bent dalį parduodamo daikto vertės, puiku ar ne? Nepaisant to, jog skelbimai susilaukia daug dėmesio, tarp jų vyrauja milžiniška konkurencija. Taigi, jei jums įdomu, kaip rašyti skelbimą, kuris neliktų nepastebėtas – štai keletas patarimų.

Visų pirma, nuspręskite ką reklamuosite. Galbūt tai jūsų parduotuvės prekės, ar jūsų teikiamos paslaugos, o gal tiesiog atsikratote seniai dulkančių ir nereikalingų daiktų? Turėkite omenyje, jog skelbimai turi būti trumpi ir aiškūs, o aiškiai žinomas skelbimo objektas jums padės to pasiekti.

Kitas žingsnis – skelbimo talpinimo vieta. Jei mąstote apie internetinius skelbimus, nepasiduokite pagundai įdėti skelbimą vos į kelis populiariausius skelbimų portalus. Žinoma, jų lankomumas milžiniškas, tačiau ir konkurencija didesnė. Jūsų talpinami skelbimai gali susilaukti tokio paties ar net didesnio dėmesio ir mažesniuose portaluose, tad nepasiduokite stereotipams ir stenkitės įdėti skelbimą į kuo daugiau skirtingų interneto svetainių.

Jei esate lankęsi įvairiose skelbimų svetainėse, greičiausiai pastebėjote, jog turint milžinišką paieškos rezultatų bazę, dažniausiai akį patraukia – skelbimai su išskirtinėmis antraštėmis. Žinoma, tai neturėtų būti kažkas beprotiško, tiesiog keliais žodžiais išskiriama produkto esmė bei privalumai. Stenkitės sukurti tokią antraštę, kuri pritrauktų potencialius pirkėjus.

Išrinkus skelbimo antraštę, metas pildyti teksto laukelį. Greičiausiai pastebėjote, jog skelbimai su milžinišku teksto kiekiu nėra patrauklūs, priešingai, pastarieji atbaido klientus. Taigi, jei norite išlaikyti potencialaus kliento dėmesį – rašykite trupai ir aiškiai. Išskirkite pagrindinius privalumus bei paminėkite esamus defektus. Nepamirškite palikti savo kontaktinių duomenų, t.y. telefono numerio ir vardo.

Žinoma, nuotraukos – ne ką mažiau svarbi skelbimo dalis nei tekstas. Tenka pripažinti, jog nemažai žmonių pasiduoda vizualiai informacijai, na o skelbimo nuotraukos pastariesiems – bene svarbiausias aspektas. Jei parduodate konkretų daiktą, stenkitės jį nufotografuoti iš visų skirtingų kampų, pabrėžiant privalumus bei galimus defektus. Jei skelbime nurodysite prekės defektus – sutaupysite laiko atsakymams į įvairias žinutes ar net vykimams į bereikšmius susitikimus. Turėkite omenyje, jog jei daiktas turi akiai pastebimus trūkumus, susitikus parodyti prekę, jie bus pastebėti, tad jums nepavyks nieko apmulkinti.

Iš pirmo žvilgsnio, skelbimų rašymas nėra sudėtingas procesas, tačiau jei norite sulaukti pirkėjų susidomėjimo – verta atkreipti dėmesį į minėtas pastabas. Laikantis pateiktų patarimų, užtikrinsite, jog jūsų skelbimai bus aiškūs, kokybiški bei suras jūsų ieškomą pirkėją.

26
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *