Rubai kudikiams – kaip išsirinkti

Prietarai prietarais, tačiau rūbelius naujagimiams vis tik derėtų įsigyti iš anksto, nes mažyliui atėjus į šį pasaulį mamai tikrai neliks laiko pasivaikščiojimui po parduotuves. Juolab, kad tam tikri rubai kudikiams jau bus reikalingi gimdymo namuose.

Naujagimio rubeliai – Svarbios taisyklės kaip išsirinkti teisingai

Renkantis tekstilės gaminius naujagimiams tėvai turėtų įvertinti ne tik jų grožį, bet ir vaiko individualumą bei medžiagų kokybę. Tai kokie gi turėtų būti tie drabuzeliai naujagimiui? Peržvelkime svarbias taisykles kaip išsirinkti rūbelius naujagimiui neapsirinkant ir be reikalo neištaškant pinigų.

Kokybė

Šiuolaikiniame pasaulyje mirgu margu nuo pačių įvairiausių audinių bei faktūrų, tačiau vis vien natūralių audinių drabužiai nepalyginamai patogesni, nei sintetika. Naujagimių oda tokia gležnutė, kad sintetinės medžiagos gali sukelti bėrimus, odos sudirginimą ar net alergiją. Todėl ypač svarbu, kad kudikiu rubeliai būtų pagaminti tik iš natūralių, ekologiškų, saugių medžiagų.

Patogumas

Kalbant apie patogumą derėtų išskirti keletą svarbių momentų:

  • drabuziai kudikiams turi būti patogūs, laisvi, nekaustyti vaiko judesių, bet ir nebūti pernelyg dukslūs;
  • megztukai ir siaustinukai neturi skleistis nugaroje ar ant krūtinės, neturi susiraitoti ar smukti mažyliui nuo pečių;
  • venkite kietų gumelių rankogaliuose ir klešnių apačioje bei mažų iškirpčių kaklui;
  • spaudės, sagos turi gerai užsisegti ir atsisegti;
  • nugaros dalyje neturi būti jokių užsegimų;
  • rūbus turi būti lengva užvilkti ir nurengti;
  • geriau, jei gaminys bus su išorinėmis siūlėmis, o jei jau siūlės vidinės, tai jos privalo būti minkštos;
  • vasariniai rūbeliai turi gerai išgarinti drėgmę ir būti pralaidūs orui, kad nedirgintų kūdikio odos, nesukeltų bėrimo ar alergijos;
  • kūdikių kepurytės ir kepuraitės turi po smakru turėti raištelius, kad neatsargių judesių metu kūdikiai negalėtų nusiimti kepurės nuo galvos.

Dydis

Rubai kudikiamsNaujagimių ūgis vidutiniškai būna 49-52 cm., tačiau tai anaiptol nereiškia, jog visos prekės naujagimiams turi būti renkamos pagal šiuos parametrus. Juk maži vaikai greitai auga ir jūs rizikuojate dalies rūbų taip nė karto ir neužsivilkti arba pasidžiaugti jais vos vieną – du kartus. Geriau įsigyti rūbus naujagimiui pradedant ūgiu 56-60 cm.

Jei su pirmuoju drabužių sluoksniu daugmaž viskas aišku, tai keliaukime toliau.

Rudeninis kombinezonas kudikiui

Drabužiai kudikiams daugumai tėvų sukelia nemaža rūpesčių, ypač kai reikia išrinkti savo mažam vaikučiui kombinezoną. Juk iš tėvų toli gražu ne visi vilkėjo tokį rūbą vaikystėje. Pastaraisiais dešimtmečiais vaikiski rubai pakito, pasikeitė mados, tad tėvams tikrai iškyla sunkumų renkantis drabužėlius savo vaikams. Neišsigąskime, kadangi tolimesnė mūsų pokalbio tema – rudeninis kombinezonas kudikiui.

Rudeniniai kombinezonai reikalauja ypatingo dėmesio pašiltinimui. Svarbūs ir kiti elementai, išorės medžiagos bei spalva. Savaime suprantama, firminiai kombinezonai visu šimtu procentų pajėgūs patenkinti tėvelių norus ir vaikų poreikius. Tokias kudikiu prekes drąsiai rekomenduojame įsigyti, kadangi jos pradžiugins jus medžiagomis, pasiuvimo kokybe, furnitūra, teisingu kirpimu ir dydžių tikslumu.

Kad rudeninis kombinezonas būtų patogus jis privalo būti tinkamo dydžio. Į tai tėveliams derėtų atkreipti ypatingą dėmesį. Savaime suprantama, kad vaikui patogūs bus tie rūbeliai, kurie idealiai atitinka mažylio dydį.

Rudeninis kombinezonas turi būti gana laisvas. Esant poreikiui jūs bet kada po juo galėsite užvilkti lengvą megztuką. Kalbant apie kelnių ilgį, tai jos privalo dengti kulkšnis.

Rūpestingi tėvai neabejotinai pastebės vaiko reakciją į jam užvilktą drabužį. Atminkite, jei vaikui rūbas nepatiko, tai vargu ar reiktų tikėtis, kad jis vilkės tą drabužį su malonumu. Net metukų amžiaus kūdikis savo reakcija geba išreikšti ar jam patiko kostiumas ar ne.

Kudikiu prekes internetu

Kaip žinia, vaikai auga labai greitai, todėl vargu ar reiktų prisipirkti daug vaikiskų rubelių iš anksto. Bent jau nenusakomai greitai augantiems vaikučiams iki trejų metų amžiaus įsigyti kombinezoną prieš keletą mėnesių iki tol, kol jis pagaliau bus pradėtas vilkėti tikrai neverta. Praktika rodo, kad tokie pirkiniai tampa papildomų išlaidų priežastimi. Žinoma, taupant tokį kombinezoną galima įsigyti besibaigiant sezonui, nes tuomet taikomos neblogos nuolaidos, tačiau tokiu atveju Jūs rizikuosite. Vaikams iki dviejų metukų įsigyti kombinezoną išmintingiausia iki sezono likus vienai – dviem savaitėms.

Jei Jūs vienerių metukų mažyliui norite nupirkti kombinezoną išaugimui, tai turite suvokti, jog sau išsikėlėte neįgyvendinamą uždavinį. Dar per pirmąjį sezoną Jūsų kūdikis gali išaugti dviem, trimis ar net dar daugiau dydžiais.

Kviečiame Jus į parduotuvę KIDY, kurioje nuostabios kudikiu prekes internetu. Mes Jums siūlome unikalią galimybę įsigyti pirkinius Jums patogiu laiku – ieškoti reikiamų prekių neiškeliant iš namų kojos, pavyzdžiui, kol Jūsų kūdikis ramiai miega. Jums nereikės niekur skubėti, galėsite gerai viską apgalvoti ramioje aplinkoje, pasverti savo apmąstymus ir ramiai išsirinkti pageidaujamas prekes be jokio spaudimo iš šalies. Toks pasirinkimas labiausiai tenkins Jūsų vaikutį ir bus tiktai naudingiausias Jums pačiai.

626
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *