Kur kreiptis pametus raktus ar sugadinus spyną?

Ko gero ne vienam yra tekę susidurti su situacija, kuomet, liaudiškai tariant "padėtis atrodo be išeities". Taigi, šį posakį galima būtų pritaikyti ir tiems atvejams, kuomet per jūsų ar jūsų artimųjų išsiblaškymą vėluojate į darbą arba esate priversti sėdėti už užtrenktų durų vienoje ar kitoje patalpų pusėje. Tokiais atvejais guodžia tai, jog naujoms technologijoms skinantis kelią, visame pasaulyje išpopuliarėjo mobilieji telefonai. Tad jų dėka sulaukti pagalbos galima kur kas greičiau, nei tai būtų reikėję daryti jiems nesant.

Raktų gamybaAvarinis durų atidarymas – tai paslauga, kurios prireikia būtent tokiose situacijose atsidūrusiems žmonėms. Tad užsitrenkus automobilio durelėms arba pametus raktus lieka vienintelė išeitis – avarinis durų atidarymas. Šiomis paslaugomis užsiimančių įmonių yra kone kiekviename Lietuvos mieste, o jei jų nėra, visuomet rasite privačia veikla užsiimančių žmonių, galinčių jums padėti šioje situacijoje.

Paprastai avarinis durų atidarymas nėra vienintelė sritis, kurioje specializuojasi šias paslaugas teikiantys privatūs asmenys ar įmonės. Dažniausiai teikiamos ir kitokios paslaugos, pavyzdžiui raktų gamyba, kuomet esant būtinybei reikia pasidaryti papildomą raktų komplektą pagal esamą raktų pavyzdį (tai ypatingai gera prevencinė priemonė toms situacijoms, kuomet pametate raktus ar užtrenkiate juos automobilio salone) arba juos pagaminti pagal spynos pavyzdį ar mechaninį raktų kodą.

Profesionaliai raktų gamyba užsiimančios įmonės dažniausiai dirba naudojantis šiuolaikinėmis priemonėmis, tad net nusėdus automobilio valdymo pulteliui situaciją galima išspręsti.

Kiti atvejai, kuomet prireikia panašių paslaugų gali nutikti tuomet, kai nulūžta jūsų būsto durų raktas arba sugenda durų spyna. Šiais atvejais pasitelkus avarinę durų atidarymo paslaugas teikiančius profesionalus galima saugiai ir greitai atsikratyti užgriuvusių problemų. O svarbiausia tai, jog naudojantis tokiomis paslaugomis galima būti užtikrintiems, jog spyna nebus negrįžtamai pažeista, nebent tai nutiko dar prieš atvykstant avarinės pagalbos darbuotojams, kuomet spyna jau buvo sugadinta ar nebeveikianti. Šis faktas ypač svarbus automobilių savininkams. Neretai bandant buitiniu būdu išspręsti iškilusią problemą, yra pažeidžiama ne tik automobilio spynelė, bet ir įvairūs automobilio paviršiai bei kitos detalės. Šiems darbams atlikti naudojamos pažangios priemonės, užsienyje rekomendacijų sulaukusi įranga, todėl baimintis dėl spynų atidarymo metu galinčių kilti nesklandumų neverta.

Tad jei netyčia užsitrenkė durys, sugedo spyna ar spynoje nulūžo raktas, kreipkitės į įmones, kurios užsiima raktų gamyba ir avariniu durų atidarymu. Šios srities specialistai išspręs visas iškilusias problemas greitai ir saugiai.

153
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *