Prieš vestuves verta pasinaudoti vartojimo paskola

Unijos paslaugosVeikiausiai ne vienai vestuvėms besiruošiančiai porai teko sužinoti, kad Unija teikia vartojimo greita paskola. Net jeigu ir neplanuojama skolintis, verta žinoti, kad bėdai ištikus, galima būtų pasinaudoti tokiu variantu.

Imate paskolą, planuojate viską anksčiau, pigiau kainuoja

Verta pasinaudoti planuojant vestuves vartojimo paskola, kuomet viską darote, planuojate iš anksčiau. Tai reiškia, kad dar likus keliems mėnesiams iki vestuvių, jau galite pasidaryti numatomą išlaidų lentelę. Vadinasi, galėtumėte numatyti, kiek kainuoja sodybos nuoma, automobilių nuoma, maisto išlaidos, muzikantai, fotografai, drabužiai, dekoracijos ir pan. Tikrai susidarys sumelė, net jeigu kviesite tik artimiausio rato žmones. Net tada, kai jaunieji nusprendžia kviesti tik tėvus, brolius ir seses, geriausius draugus – jau susidaro apie 40 – 50 žmonių. Tad tenka galvoti ir rūpintis, kaip išsitekti biudžete. Anksčiau planuodami ir anksčiau pasiskolindami – sutaupysite. Mat iš anksto perkant paslaugas, jos kainuoja pigiau, kadangi dar būna iš ko rinktis ir galite pasirinkti kažką nebrangaus.

Pasiliekate viską paskutinei dienai – tenka skolintis daugiau

Tačiau net ir tada, jeigu vestuves planuoti susiruošite paskutinę akimirką, padėti gali vartojimo paskola. Neseniai viena žymi komikė skelbė, kad vestuves suplanavo per savaitę ir viskas puikiai pavyko, o ir nervų kainavo kur kas mažiau. Tai puiki naujiena, ir įkvepianti, nes galbūt ir jums pavyks viską suplanuoti daug greičiau, o ne pusę metų nervintis, joms artėjant. Tačiau aišku, paslaugos bus šiek tiek brangesnės. Gal bus sunkiau rasti norimus virėjus, fotografus, drabužius ar kažką kito, nes tie, kas viską darė iš anksčiau, jau bus rezervavę tą, kas domina ir jus. Visgi, greitos vartojimo paskolos yra nuostabios pagalbininkės, planuojant savo vestuves.

Po vestuvių vartojimo paskola atsiperka

Galbūt jums kilo mintis, kad nederėtų skolintis, jeigu neišgali vestuvių išsikelti iš savo pinigų? Tai nesąmonė, kadangi visi žino, jog vestuvės yra ta šventė, kuri kai kam netgi „atsiperka“. Kaip taip nutinka? Tiesiog vestuvių proga žmonės visuomet atneša pinigų, ir paprastai manoma, kad ta suma yra bent 50 eurų nuo žmogaus, jeigu tai paprastas bičiulis. Tais atvejais, kai į svečius susiruošia artimiausi giminės ir draugai, atneša jie vokus ir storesnius. Taigi, po vestuvių paskolos tikrai atsiperka, ir jas išsimokėti būna lengva bei smagu. Arba bent jau pasidengia nemaža dalis. Tad tai puiki priemonė norint surengti savo vestuves.

478
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *