Prezervatyvai: kaip išsirinkti?

Šiandien tikrai negalime skųstis, kad prezervatyvų asortimentas yra per mažas. Įvairūs pardavėjai siūlo gausybę rūšių prezervatyvų, ir kartais tikrai sudėtinga išsirinkti tinkamus. Taigi, turbūt ne vienam galvoje kirba klausimas – kokie prezervatyvai geriausi?

PrezervatyvaiprezervatyvaiŽinoma, vienareikšmiško atsakymo nėra, nes tai priklauso ir nuo jūsų pačių poreikių. Vis dėlto, yra dalykų, į kuriuos tiesiog būtina atkreipti dėmesį – tai jų kokybė ir… tinkamas dydis.

Niekam ne paslaptis, kad Rytų šalyse pagamintos prekės nepasižymi aukšta kokybe, taigi, reikėtų vengti pirkti šiose šalyse pagamintus prezervatyvus. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad ant pakuotės būtų parašytos raidės CE – taip žymimos prekės, kurios atitinka Europos Sąjungos keliamus kokybės reikalavimus. Perkant prezervatyvus taip pat svarbu atkreipti dėmesį ir į prezervatyvų prekinį ženklą. Jei pasirinksite patikimą gamintoją, pavyzdžiui, Durex, tikrai galėsite būti užtikrinti dėl jų patikimumo.

Galbūt tai skambės gana keistai, tačiau taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį ir į prezervatyvų dydį. Nors dauguma prezervatyvų yra tokio pat standartinio dydžio, tačiau, jei vyro varpa yra mažesnė ar didesnė nei „atitinkanti standartus“, reikėtų pagalvoti apie specialaus dydžio prezervatyvus. Šiandien tai tikrai nėra problema: gausų prezervatyvų pasirinkimą galima rasti ir internetinėse parduotuvėse. Deja, gana dažnai prezervatyvai plyšta, jei pasirenkamas netinkamas jų dydis. Tokių atvejų pasitaiko dažniau, kai pasirenkami per dideli prezervatyvai, tačiau, yra tikimybė, kad prezervatyvas plyš, jei pasirinksite per mažus prezervatyvus.

Nors kai kurie vyrai teigia, sekso metu naudojant prezervatyvą prarandama dalis malonumo, tačiau dabar galite rinktis paplonintų arba moteriškų prezervatyvų. Poros, išbandžiusios moteriškus prezervatyvus, teigia, kad taip mylėtis yra maloniau, tačiau šių prezervatyvų patikimumas yra mažesnis – maždaug 95 procentai. Jei baiminatės, kad jie nėra labai saugūs, naudokite įprastus vyriškus prezervatyvus, tačiau plonesnius. Tai, kad jie yra paplonini, tikrai nereiškia, kad yra mažiau saugūs, tačiau, žinoma, reikėtų rinktis patikimų gamintojų produkciją.

Galima įsigyti ir įvairių kvapų, spalvotus prezervatyvus, o aip pat ir nelygiu paviršiumi, kuris užtikrina dar didesnį malonumą partnerei. Rinktis tikrai yra iš ko, tačiau tai – tik antraeiliai dalykai, visų pirma reikėtų atkreipti dėmesį į prezervatyvų patikimumą, juk jų pagrindinė funkcija ir yra apsaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų.

http://www.sargiai.lt/Platus prezervatyvų pasirinkimas parduotuvėje sargiai.lt.

302
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *