Įsiskolinimai ir bloga kredito istorija: ką daryti?

Įsiskolinti niekam nepatinka ir tai niekada nepriveda prie gero. Niekas ryte atsibūdęs neapsidžiaugs prisiminę, kad turi įsiskolinimų, kuriuos reikės grąžinti. Į skolas puolame tik kai nebeturime kitos išeitis ir paskola yra mažesnė blogybė. Bet paskola nepadaro nieko daugiau nei nukelia mūsų problemas į netolimą ateitį ir galbūt jas padalina laike, kad būtų lengviau su jomis tvarkytis. Atsitikus nelaimei ir prireikus stambios sumos pinigų paskola gali labai pagelbėti: ja atsiskaitysime iš kart ir ją grąžinsime ateityje ir dar mažesnėmis dalimis. Kartais galutinis rezultatas būna net geresnis nei bet koks kitas: grąžinti reikia daugiau (pasiskolinta suma + palūkanos), bet išskaidžius šitą sumą laike viskas nebeatrodo taip baisu. Todėl gali būti net naudinga pasiskolinti ir grąžinti daugiau tik tam kad dabar turėtum daugiau.

PaskolosJei įsiskolinimai niekam nepatinka, tai niekas nemėgsta ir blogos kredito istorijos. Ją gali sugadinti vienas neatsargus žingsnis gyvenime ir durys greitai paskolai gauti gali kaip mat užsidaryti. Todėl įsiskolinimai ir kredito istorija yra labai susiję: per daug įsiskolinimų dažnai neprideda pliuso kredito istorijoje. O po to jau bandamo ieškoti kur gauti paskolą įsiskolinusiems. O tą padaryti gali būti nelengva jei turima įsiskolinimų kartu su bloga kredito istorija. Čia gali padėti tik keletas selektyvių dalykų.

Kokie jie? Pats pirmasis yra refinansavimas. It koks sutelktinis finansavimas iš žmonių, refinansavimas leidžia pasiskolinti pigiau. Bet čia ne paprastos paskolos iš žmonių, kad būtų galima pasiskolinti bet kada. Ne ne ne. Refinansavimas yra skirtigas tik įsiskolinusiems žmonėms, kurie kitaip nebesugeba grąžinti savo paskolų. Gali pasiskolinti ir tie, kurie gali grąžinti, bet nori grąžinti su dar mažesnėm palūkanom. Bet būtina sąlyga refinansavimui gauti yra bent kelių įsiskolinimų turėjimas. Kaip taisyklė kuo daugiau įsiskolinimų turi, pasidaro tuo lengviau gauti paskolą įsiskolinus.

Su bloga kredito istorija yra panašiai. Paskolos su bloga kredito istorija išduodamos, bet irgi ne bet kokios. Greitieji kreditai gali būti suteikti ir gali būti nesuteikti. Labai priklauso nuo kredito istorijos įvertinimo. Bet daug svarbiau šiandienai turimų įsiskolinimų skaičius ir jų proporcija lyginant su gaunamom mėnesinėm pajamom. Jei už įsiskolinimus reikia atseikėt po pusę atlyginimo, o dar kredito istorija yra bloga, tai apie greitą kreditą galima tik pasvajot. Bet jei įsiskolinimų nėra per daug ir palūkanų mokėjimai nėra per daug dideli, tai greitas kreditas su bloga kredito istorija tikrai bus išduotas. Svarbiausia neturėt problemų su antstoliais.

487
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *