Paskola vestuvėms – ne pirmas atvejis

Tie, kam niekada neteko skolintis, galbūt galvoja, kad greitas kreditas suteikiamas tik visiškos bėdos ir vargo prispaustiems žmonėms. Tačiau tai tikrai yra ne tiesa, kadangi šiuos pinigus gauna daug įvairių žmonių ir credit24 greitieji kreditai gali praversti net ir tada, kai pinigų tikrai turime nemažai. Paprasčiausia būtų mąstyti taip, kad tiesiog kreditai yra skolinami tam, kad pritrūksta pinigų. Štai Jurga sako, kad jai pinigų tikrai pritrūko – mergina net nespėjo susižiūrėti, ir štai pinigų jos vestuvėms jau per mažai.

Planavo turėti tik kelis svečius

Siūlome pinigus jūsų šventeiKaip sako Jurga, tai daugiausiai nesusipratimų kilo dėl to, kad pirmiausiai ji planavo turėti mažiau svečių. Ji galvojo, kad viso ten bus tik keli – kokie 20 žmonių, ne daugiau. Ir tai jai jau atrodė, kad daug. Ji galvojo, kad vestuvės kainuos labai nedaug, o už likusius pinigus bus galima pakeliauti. Deja, gavosi taip, kad net ir greitieji kreditai pilnai nepadengė visos vestuvių sumos, o kelionės nusikėlė kitiems metams. Jurga sako, kad iš pradžių pakvietė artimiausius draugus ir tėvus. Tada sužinojo visi giminės ir klausdavo, kada bus vestuvės ir ko jie norėtų dovanų. Nors jokių kvietimų net nebuvo gavę. Galiausiai tie giminės ir iš vyro pusės ėmė taip pat elgtis. Be to, sužinojo ir bendradarbiai, šiaip draugai. Visi žinojo ir nuolat primindavo apie artėjančias vestuves – taip, kad žinotum, kad privalai pakviesti. Nors ir su ašaromis akyse, Jurga ten kvietė vis daugiau žmonių. Galiausiai nutiko taip, kad svečių skaičius išaugo iki 150. Pinigų vestuvėms nebuvo – išgelbėjo greitasis kreditas.

Kas kainavo

Kaip sako nuotaka, kainavo viskas. Vestuvinė suknelė iš pradžių turėjo būti kukli ir vos pastebima, bet galiausiai buvo pompastiška ir sukurta dizainerio. Svečių pamaitinimas, nakvynė, patalpos, muzika, šokiai, dovanėlės visiems. Visa tai iš dangaus nenukrito, o kainavo nemažai pinigų. Todėl su tokiomis išlaidomis ji ir dorojosi, o ir vyras savo vardu pasinaudojo greitųjų kreditų paslaugomis. Tačiau pora nejaučia nerimo. Jie sako, kad tos paskolos visgi buvo suteiktos tik tokio dydžio, su kokiu tu gali susidoroti. Taigi, jie tuos pinigus lengvai grąžins. Bet tai dar ne viskas, nes taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kad vyras ir žmona vasarą keliaus į Škotiją padirbėti. Taigi, jie ten užsidirbs dar daugiau ir dar greičiau viską grąžins.

354
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *