Paskola – kaip ją gauti kuo greičiau?

Dažnam žmogui bent kartą gyvenime prireikia pinigų, kuriuos norėtųsi pasiskolinti kuo greičiau. Niekam ne paslaptis, kad bankuose paskola suteikiam gana negreitai, taigi, tenka pasukti galvą, iš kur pinigų gauti per trumpesnį laiką. Šiandien tai yra įmanoma, nes kreditų bendrovės siūlo pasiskolinti internetu ir visai nemažas pinigų sumas.

paskolaKokia maksimali paskolos suma skolinantis internetu? Maksimali suma gali būti net 10 000 litų, kuriuos galite įsipareigoti grąžinti per metus arba dvejus. Tokios pinigų sumos kartais prireikia, norint įsteigti savo įmonę (reikalingas tokio dydžio įstatinis kapitalas).

Kokia minimali paskolos suma? Jei pritrūksta pinigų iki algos, galite pasiskolinti ir mažesnę pinigų sumą. Minimalus paskolos dydis – 150 litų, kurie gali būti grąžinami per vieną mėnesį arba per du.

Kam gali būti suteikiama paskola internetu? Pilnamečiams asmenims, kurie gauna pastovias pajamas ir neturi pradelstų mokėjimų praeityje.

Kiek gali kainuoti skolintis internetu? Viskas priklausys nuo to, kokio dydžio paskolą imsite, o taip pat ir nuo to, kuriam laikui jums reikalinga paskola. Kuo ilgesniam laikui skolinsitės, tuo paskolos kaina bus didesnė. Vis dėlto, naujiems klientams paprastai siūlomos itin palankios sąlygos skolintis, ir tai gali būti visai simbolinis mokestis. Kartais pirmas kreditas gali ir nieko nekainuoti – kiek pasiskolinsite, tiek ir grąžinsite, žinoma, jei nepradelsite mokėjimo termino.

Kaip pasiskolinti internetu? Tiesiog prisiregistruokite bendrovės internetiniame puslapyje ir užpildykite paraišką paskolai gauti. Taip pat jums teks iš savo banko sąskaitos pervesti vieno cento mokestį – tokiu būdu bus patvirtintas jūsų sąskaitos numeris, į kurį bus pervedami pinigai. Kai jūsų paraiška bus išnagrinėta, jūs būsite informuoti apie sprendimą suteikti jums paskolą.

Per kiek laiko gali būti suteikiama paskola internetu? viskas priklausys nuo to, kokiu metu jūs užpildysite paraišką paskolai gauti: jei tai padarysite bendrovės darbo metu, tikėtina, kad jus pinigai pasieks per mažiau nei pusvalandį – tiek laiko praeis nuo registracijos pradžios iki tol, kol jus pasieks pinigai. Jei dėl paskolos kreipsitės bendrovės ne darbo metu, tikėtina, kad jus pinigai pasieks kitą dieną.

Taigi, tikrai ilgai laukti neteks, kol jus pasieks pasiskolinta pinigų suma. Tai gali būti tikru išsigelbėjimu, kai pinigų prireikia skubiai – jums neteks parašyti savo artimųjų bei draugų pagalbos, ir niekas nesužinos, kad pinigų skolinotės.

237
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *