Medinės parketo grindys

Viena palankiausiai vertinamų  medžiagų yra mediena. Ji naudojama statyboje  nuo pat civilizacijos atsiradimo iki šių dienu, o tai reiškia, kad net naujausios technologijos bei medienos pakaitalai  nesugebėjo jos išstumti iš rinkos. Nors interjero mados keičiasi gana sparčiai, tačiau mediena, prisitaiko, nes turi neapsakomai daug atspalvių, kurie dera prie daugybės interjero stilių. Viena dažniausiai pasitaikančių namų interjero detalių, gaminamų iš medienos yra parketas. Parketo grindys yra itin populiarios ir nesenstančios kaip ir daugelis medienos gaminių.

parketasLyginant parketą su kitomis grindų rūšimis, didesnė dalis visuomenės palankiau vertina parketą. Ir tai yra natūralu, nes toks požiūris atsirado palaipsniui, juk neveltui yra sakoma, kad gaminio kokybė paaiškėja bėgant laikui.  Toks požiūris susidaręs dėl keleto priežasčių:

Pirmiausia daugelis klientų rinkdamiesi grindis, nori, kad jos būtų  ilgai naudojamos t.y. būtų patvarios, ilgaamžės. Ne paslaptis, kad tradiciškai parketas laikomas pačiomis kokybiškiausiomis grindimis, kurios tarnauja kelis dešimtmečius ar net ilgiau. Be to jis gana lengvai atnaujinamas. Tačiau daugelis supranta, kad geras parketas kaip vynas – laikui bėgant nesensta, o gerėja.

Didelis privalumas yra tai, kad mediena yra natūrali, ekologiška bei neišskiria kenksmingų medžiagų. Todėl renkantis parketą, galite būti užtikrinti, kad jis jums nesukels alergijos, priešingai nei sintetinės grindys. Taip pat pirkdami natūralias parketo grindis tausosime aplinką, nes šios grindys neskleidžia toksinių medžiagų. Pastaruoju metu ypač populiaru rinktis ne tik ekologišką parketą, tačiau ir jo priedus t.y. ekologiškus klijus bei parketo apsauginį laką, kurie yra gaminami iš natūralių medžiagų.

Mediena yra labai geras izoliatorius, dėl šios priežasties parketas geriau nei kitos rūšies grindys sulaiko garsą ir šilumą. Įsivaizduokite, kaip gerą ilsėtis ir džiaugtis ramybe  namuose, kuriuose izoliuojamas garsas. Taip pat karštą vasaros diena mėgautis vėsiomis grindimis, o atšalus orams nebijoti sušalti kojų, nes šios grindys įkaista ir išlaiko šilumą. Taigi, šios grindys tarsi prisitaiko prie jūsų poreikių bei suteikia komforto bei pasitenkinimo jausmą.

Parketa lengviausia derinti prie kitų interjero detalių, nes mediena labiausiai prisitaikanti medžiaga. Ji puikiai dera prie metalo, plastiko, stiklo ir  kitų medžiagų. Ši savybė labai palankiai vertinama interjero dizainerių, nes padeda sukurti itin ryškų ir subtilų interjerą.

Moksliškai įrodyta, jog mediena ramina, atpalaiduoja bei mažina stresą. Taip pat teigiama, kad tam tikros rūšies mediena gali  suteikti energijos ar net žadinti intuiciją. Taigi, medžio skleidžiama šiluma ir energija suteikia jūsų namams džiaugsmingą aurą.

131
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *