Naujos statybos butai Vilniuje – ilgalaikė investicija

Ateina laikas, kai reikia pradėt galvoti apie savo būstą. Niekam ne paslaptis, kad šiais laikais jaunam žmogui gana sudėtinga įsigyti nuosavą būstą, tačiau dauguma daro gudriau – išvažiuoja kuriam laikui į užsienį, o grįžus jau turi pradinį įnašą būstui. Naujos statybos butai Vilniuje gali kainuoti nuo 150 000 litų, o pradinis įnašas gali svyruoti nuo 15 iki 25 procentų. Dirbant Lietuvoje gana sudėtinga tokią sumą susitaupyti, todėl nieko nuostabaus, kad važiuojama kuriam laikui į užsienį.

Naujos statybos butai VilniujeKartais nutinka ir taip, kad žmonėms, turintiems nuosavą būstą, norisi grįžti į užsienį, todėl nauji butai Vilniuje lieka tušti. Žinoma, šiandien tai nėra labai didelė problema – kiekvieną rudenį į Vilnių atplūsta vis daugiau studentų, kurie ieškosi buto nuomai. Studentų bendrabučiuose nėra tiek vietos, kad galima būtų sutalpinti visus atvykstančius studentus, be to, dauguma renkasi patogesnį variantą ir butą nuomojasi. Jau praėjo tie laikai, kai buvo kalbama, kad studentai labai varganai gyvena – dauguma jų dirba jau nuo pirmo kurso. Taigi, net ir išvykus į užsienį butą galima nuomoti – dažnai nuomos pinigų pakanka sumokėti ir mėnesinei įmokai už butą. Taigi, net ir gyvenant užsienyje galima būti ramiems, kad grįžus visam laikui turėsite kur gyventi.

Kai kuriems gyvenant užsienyje po kurio laiko pavyksta išsimokėti už butą, kai tuo tarpu dirbant Lietuvoje, už butą pavyksta išsimokėti tik per 15-30 metų. Naujos statybos butai Vilniuje dar pravartu ir tuo, kad sąskaitos už šildymą tikrai nėra didelės. Senos statybos butuose gyvenantys žmonės dažnai skundžiasi, kad sąskaitos už šildymą yra tiesiog milžiniškos, pavyzdžiui, už 3 kambarių butą šalčiausiu metų laiku gali tekti sumokėti ir 600-700 litų. Naujos statybos butai Vilniuje leidžia sutaupyti – net ir šalčiausiu metų laiku sąskaita už šildymą retai kada būna didesnė nei 200-300 litų, nors kvadratūra tokia pati kaip ir senos statybos butų. Taigi, nors už patį butą sumokama daugiau, tačiau kainos skirtumas per 10-20 metų gerokai atsiperka.

Naujos statybos butai Vilniuje paprastai būna patraukliose vietose, iš namų paprasta nuvykti į miesto centrą ir kitus rajonus. Be to, automobilių stovėjimo aikštelės taip pat būna didesnės nei senos statybos namų kiemai. Žmonės, gyvenantys naujuose butuose rečiau nori pagyvenus 5-10 metų kraustytis į kitą butą, taigi, išvengiama pakartotinų dokumentų tvarkymų. 

205
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *