Moteriškų kvepalų paskirtis

Galima sakyti, jog moteriški kvepalai yra kaip bet koks kitas aksesuaras papildantis jūsų garderobą – šalikas, apyrankė ar auskarai. Tačiau tuo pačiu moteriški kvepalai yra pats intymiausias būdas pasidalinti savo vidiniais išgyvenimais, mintimis, o galbūt net požiūriu. Internete tikrai gausu patarimų, kaip derinti rūbus, kaip rengtis, kokius aksesuarus pasitelkti į pagalbą, bet tikrai mažai kas šneka apie tai, kokius kvepalus derėtų rinktis moteriai. Juk tai taip pat svarbu, o tinkamų kvepalų pasirinkimas gali būti dar sunkesnis darbas. Ypač dabar, kai visos fizinės kvepalų parduotuvės yra uždarytos ir vienintelis būdas jų įsigyti yra internetu, t. y. nepauosčius, o tik perskaičius aprašymą ir keletą atsiliepimų.

Moteriški kvepalaiMoteriški kvepalai turi netgi terapijos faktorių. Dauguma kvepalų yra gaminami sujungiant įvairius natūralius ingredientus, eterinius aliejus ir alkoholį. Skirtingi aliejai turi skirtiną poveikį žmonėms ir jų uoslei. Kai kurie iš jų gali būti netgi terapiniai kvapai – teigiamai veikti emocinę būklę. Tad galite įsivaizduoti, kokią iš tiesų svarbą turi kvepalai. Iš tikrųjų viena iš pagrindinių moteriškų kvepalų misijų ir yra nuraminti mintis ir kūną. Tad jei galvojote jog kvepinimasis yra tiesiog bereikšmis dalykas, kurį žmonės daro norėdami geriau pasirodyti prieš kitus, jūs tikrai klystate.

Be visa ko, moteriški kvepalai suteikia ir daug pasitikėjimo tam žmogui, kuris jaučiasi, jog kvepia gerai. Žinoma, kad pasiektumėte tokį efektą, jūs būtinai turite išsirinkti kvepalus, kurie jums tikrai patinka. Pagal atliktus tyrimus yra nustatyta, jog tik 10 procentų įvaizdžio kitiems žmonėms apie jus sudaro tai ką jūs šnekate – visa kita komunikacija vyksta neverbaline kalba ir kvapas šioje hierarchijoje užima labai svarbią vietą. Žinoma, labai svarbu ir tai, kaip rengiatės, kaip prižiūrite savo kūną, bet ne ką mažiau svarbu yra ir gerai kvepėti. O iš to išplaukia ir daugiau dalykų, pavyzdžiui – patrauklumas. Tikriausiai niekas nepasiginčytų, jog skaniai kvepiantis žmogus yra tikrai patrauklesnis už tą, nuo kurio nesklinda malonus aromatas.

Galiausiai, kvepalai gali sukelti labai malonius prisiminimus. Mūsų protas gerai fiksuoja kvapus ir suriša juos su tam tikrais žmonėmis arba įvykiais. Tikriausiai esate buvę situacijoje, kai užuodus tam tikrą kvapą, prieš akis iškyla kažkoks prisiminimas? Tai tik įrodo, kokia yra kvepalų svarba. Jūs galite juos naudoti ne tik norėdami padaryti įspūdį, bet ir kaip terapinę priemonę.

574
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *