Kokybiškos malkos Vilniuje

Esate vienas iš tų žmonių, kuriam jau atsibodo mokėti labai dideles šilumos sąskaitas žiemos sezono metu ir norite sutaupyti pinigų pasirinkę galbūt protingesnį, alternatyvų kūrenimo būdą? Dabar turite galimybę kūrenti savo namus malkomis. Jeigu gyvenate nuosavame name, tuomet tai turėtų būti jums labai patogu, kadangi malkų kaitrumo grupės yra puikiai suderintos su deginimu didesniame plote nei butas.

malkosYra trys pagrindinės malkų kaitrumo grupės, į kurias reiktų atkreipti dėmesį ir pasirinkti, kurios iš jų jums labiausiai reikia. Pirmoji kaitrumo grupė yra sudaryta iš beržo, ąžuolo, uosio, guobos, vinkšnos ir panašių medžių. Ši mediena išsiskiria tuo, jog ji yra pati kaloringiausia ir todėl išskiria kur kas daugiau šilumos nei kitos malkos Vilniuje. Ši malkų grupė yra priskiriama pačiai brangiausiai. Manoma, kad šios malkų kaitrumo grupės atstovai yra tinkamiausi dideliems pastatams, kadangi labai lengva ir patogu apšildyti didelius plotus.

Antroji malkų kaitrumo grupė yra vidutiniška – ji turi tarpinį kaloringumą, ja gana lengva apšildyti butus, pirtis, smulkius namukus. Antros malkų kaitrumo grupės pagrindiniai elementai yra juodalksnis ir pušis.

Eglės, drebulės, tuopos, gluosnio ir kitų panašių medžių malkos Vilniuje įeina į trečiąjį pogrupį. Šios medienos gaminiai yra greičiausiai degantys, tačiau jie taip pat yra mažiausiai kaloringi, o tai reiškia, kad jie išskiria mažiausiai šilumos. Tokios malkos geriausiai tinka nedideliems plotams, nedideliems butams tai tiesiog idealu, kadangi suvartojate labai nedaug šilumos, tačiau jeigu jūsų namie yra įrengta gera izoliacinė sistema, tuomet labai lengva sutaupyti ir šaltos bei žvarbios žiemos sezono metu.

Taigi, dabar malkos Vilniuje yra kur kas pigesnės nei anksčiau, o jų kokybė yra tikrai aukšto lygio. Jeigu norite pradėti taupyti ir gauti kur kas mažesnes šilumos sąskaitas žiemą, tuomet galite pereiti prie šios puikios alternatyvos – kūrenimo malkomis. Nors šis kūrenimo būdas dar visai neseniai buvo primirštas, dabar jis vėl tampa populiarus, nes žmonės pastebi, kad tai patogus, ekonomiškas ir saugus kūrenimo namie būdas.

59
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *