Kuo skiriasi pasiūlymai naujos statybos butams?

Amber CityAuganti nekilnojamojo turto rinka siūlo plačias pasirinkimo galimybes. Tai reiškia, kad pirkėjui suteikiamos itin patrauklios sąlygos įsigyti jo poreikius ir lūkesčius atitinkantį būstą. Atsižvelgiant į skirtingus pirkėjų pageidavimus, pasiūlymai naujos statybos butams gali skirtis priklausomai nuo gyvenamosios vietos, būsto dydžio, jo išplanavimo ir kitų išorinių aspektų. Siekdami priimti racionaliausią sprendimą konkrečiu atveju, turėtumėte pasikalbėti su ilgametę patirtį turinčiais nekilnojamojo turto brokeriais.

Įvertinkite NT rinkos kainas

Jei nusprendėte investuoti į naujos statybos būstą, visų pirma turite apgalvoti savo finansines galimybes. Žinoma, pravartu iš anksto pasidomėti nekilnojamojo turto rinka, kad žinotumėte, į kokias pinigų sumas turėtumėte orientuotis. Jei būsto įsigijimui turimų santaupų neužtenka ir galvojate apie paskolą, reikėtų pasikalbėti su bankais ar kredito unijomis, kad žinotumėte, kokią sumą pinigų galite gauti ir kokias mėnesio įmokas turėtumėte mokėti. Taupant laiką galima naudotis ir virtualiomis paskolų skaičiuoklėmis, tačiau nepamirškite, kad pateikti duomenys bus preliminarūs. Žinodami savo finansines galimybes, žinosite, kokios vertės būstą galite pirkti.

Kokius reikalavimus keliate būstui?

Nusprendę dėl būstui skirtos paskolos dydžio, pagalvokite, kokiam rajone norite gyventi. Tai vienas svarbiausių kriterijų, kuriuo skiriasi naujos statybos būstai. Vieni daugiabučiai statomi miesto centre, kiti priemiesčiuose, treti – struktūriškai patogiose erdvėse, iš kurių nesunkiai pasiekiami svarbiausi miesto objektai. Minėtasis aspektas ypatingai svarbus, jei neketinate naudotis privačiu transportu. Kitaip sakant, turite įsitikinti, kad viešojo transporto sąlygos atitiks jūsų ir jūsų šeimos lūkesčius, pvz., vaikai nesunkiai pasieks mokyklą. Verta pagalvoti ir apie gyvenimo komfortą, pvz., jei ketinate pirkti būstą miesto centre, turėsite susitaikyti su nuolatiniu triukšmu ir intensyviu judėjimu. Iš kitos pusės, pulsuojantis miesto ritmas yra viena iš siekiamybių, kurios ieško jaunas ir aktyvų laisvalaikį vertinantis pirkėjas. Tuo tarpu šeimos ir vyresni žmonės paprastai renkasi kiek toliau nuo centro esančius būstus.

Itin svarbus klausimas – kokio dydžio ir kokio išplanavimo būsto ieškote. Naujos statybos vystytojai siūlo individualiems lūkesčiams pritaikytus namus, todėl skirkite laiko pasiūlos įvertinimui. Nesirinkite itin erdvaus būsto, jei negalite sau to leisti, pvz., jo apšildymas kainuos didesnes pajamas, nei norėtumėte išleisti žiemos metu, arba pradinė kaina yra gerokai didesnė, nei šiuo metu galėtumėte skirti. Iš kitos pusės, jei jums reikalingas erdvesnis būstas, pvz., turite arba planuojate turėti vaikų, natūralu, kad pirkdami mažesnės kvadratūros namus greitai pradėsite jausti diskomfortą.

474
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *