Krosnelė namų šilumai

Namų jaukumas priklauso ne tik nuo interjero ir mielų smulkmenų, bet ir nuo šilumos. Ypatingai mūsų žvarbiomis žiemomis ar lietingais rudens vakarais norisi grįžus namo ramiai įsitaisyti prie televizoriaus ir negalvoti apie dienos rūpesčius. Namus galime šildyti įvairiais būdais, o vienas iš paprasčiausių – krosnelė, kuri gali ne tik šildyti, bet ir suteikti namų interjerui stilingumo.

krosnelėKūrenimas malkomis daugeliui yra priimtinas pasirinkimas, norint sutaupyti už šildymą. Ne paslaptis, kad Lietuvoje šildytis kietuoju kuru yra pigiausia. Žinoma, kad teks pasirūpinti kur jas laikyti ir kaip atsivežti, tačiau šiuos darbus atpirks namų šiluma. Nebūtina visą žiemą šildytis vien tik krosnele. Juk galima ją naudoti tik kaip papildomą šilumos ir jaukumo šaltinį. Pavyzdžiui, Jūsų namus apšildo dujinis katilas, bet turite ir krosnelę, kurią galima naudoti kaip papildomą šilumos šaltinį. Tuomet bus ne tik šilta, taupu, bet ir gražu. Ar žinojote, kad tokios nedidelės krosnelės gali pakakti apšildyti nedidelį namą? Dar viena maloni žinia ta, kad tam pakanka visai nedaug malkų, kurios ilgai rusendamos skleidžia daug šilumos. Dažniausiai pasirenkamos krosnelės gali su malkų glėbiu šildyti patalpas net puse paros. Tai iš tiesų daug, juk ne kiekvienas kieto kuro katilas taip puikiai dirba.

Kaip išsirinkti tinkamą, kai toks didžiulis prekių asortimentas? Verta pasitarti su specialistais, nes skirtingam plotui, reikia skirtingo krosnelių galingumo. Net ir interjerui galima parinkti įvairius modelius tam, kad susilietų ar išsiskirtų iš kitų namuose esančių daiktų. Kartais norisi ne paprastos krosnelės, o židinio. Tokiems pirkėjams pardavėjai gali pasiūlyti tokią krosnelę, kuri atrodys tarsi židinys. Spalvų įvairovė ir dydžiai taip pat nustebins. Galite rasti priimtiniausią variantą iš daugybės siūlomų.

Krosnelė gali kainuoti įvairiai. Norint prabangios, rasite ir už dešimtis tūkstančių, bet neverta taip išlaidauti, nes pakaks ir parastos gražios krosnelės. Prieš ją įrengiant pagalvokite apie tinkamą jos įrengimą. Namų saugumas labai svarbus, nes kūrenimas malkomis gali sukelti gaisrą. Jei nepasitikite savo jėgomis, kreipkitės į krosnelių įrengimo specialistus, jie tai puikiai išmano ir greitai bei saugiai įrengs tinkamą vietą jai.

Krosnelės ne tik šilumos, bet ir grožio šaltinis. Kaip malonu šaltais vakarais žvelgti į ugnies liepsną ir jausti sklindančią šilumą nuo jos. Tinkamai įrengta ir kokybiška krosnelė Jūsų namuose bus puikus šilumos ir jaukumo šaltinis daugelį metų.

257
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *