Kokybiškos stogo dangos: kaip išsirinkti?

Kai norima pasikeisti stogą ar statant namą, gana dažnai pasvarstoma, kokią stogo dangą pasirinkti. Variantų gali būti iš tiesų nemažai, taigi, svarstoma, kokios kokybiškos stogo dangos galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Taigi, kuo vadovaujantis išsirinkti tinkamiausią?

kokybiškos stogo dangosBene dažniausiai pasirenkama plieninė, čerpinė arba šiferio stogo danga, ir kiekviena jų turi savų privalumų bei trūkumų. Plieninė stogo danga paprastai pasižymi estetika, o tokią dangą montuoti tikrai nėra sudėtinga. Jos kaina yra ganėtinai nedidelė, todėl toks pasirinkimas gali būti tikrai neblogas. Vis dėlto, tokia stogo danga turi ir trūkumų, pavyzdžiui, dengiant netaisyklingos formos stogą, paprastai sunaudojama tikrai nemažai medžiagų, o jei ji sumontuojama netinkamai, laikui bėgant gali imti rūdyti.

Čerpių stogo danga pasižymi ilgaamžiškumu, tad toks sprendimas tikrai gali būti pats geriausias, kuomet tikimasi, kad pasirinkta stogo danga tarnaus kuo ilgesnį laiką. Galima rinktis iš daugybės čerpių dangos spalvų, tad būsite tikri, kad jūsų namas tikrai atrodys estetiškai. Tokia stogo danga nėra taip paprastai montuojama, o jos kaina yra didesnė, tačiau visa tai atperka dangos tarnavimo trukmė.

Šiferio danga kainuoja nebrangiai, jį lengva montuoti, be to, jis pasižymi puikia garso izoliacija, tačiau laikui bėgant išblunka šiferio spalvos, taigi, šis sprendimas ne visada palankiausias.

Renkantis tinkamiausią variantą, vertėtų apgalvoti, kiek pinigų galite paskirti stogų dangoms, ir kokie yra jūsų pagrindiniai lūkesčiai. Jei norite, kad stogo danga tarnautų kuo ilgesnį laiką, tokiu atveju vertėtų rinktis čerpių stogo dangas, o jei norite, kad tai kainuotų kuo pigiau, tokiu atveju puikiai tiks plieninė arba šiferio danga. Taip pat vertėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kokios formos yra stogas – jei jis yra netaisyklingos formos, tokiu atveju geriausiu pasirinkimu gali būti čerpinį ar šiferio danga, o tuomet, jei namas yra rąstinis, čerpių danga gali būti pačiu geriausiu pasirinkimu, nes kitokia danga gali būti paprasčiausiai per lengva. Taigi, atkreipkite į visa tai dėmesį, ir tikrai priimsite patį geriausią sprendimą.

263
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *