Kiek mokėtumėte už automobilio remontą?

Kai sugenda mašina, tenka keisti dalis ir jas galima užsisakyti iš www.Automobiliudalys24.lt. Kartais kažką galima pataisyti ir nekeičiant auto dalių. Tačiau apskritai tiek dalies remontas, tiek naujos užsakymas vadinamas mašinos remontu. Tyrimai ir apklausos rodo, kad žmonės yra linkę mokėti per metus iki 500 eurų už automobilio remontą. Daugiau mokėti atrodo nebe apsimoka. Klausiame automobilių savininkų, kiek jie yra pasiryžę ir kiek paprastai moka už automobilio bei jo dalių remontą.

Mokėtų, kiek reikia

Dalys visą parąVairuotojas, prisiparkavęs savo naują „Honda“, atvirauja, kad kiek reikėtų, tiek ir mokėtų. „Kai nusipirkau šią mašiną, mokėjau apie 15 gabalų. Pirma kelionė buvo į servisą, nes pardavėja apgavo dėl greičių dėžės. Na ką, laukiau gal 2 mėnesius, kol pagaliau mašiną sutvarkė. Galiausiai jau galvojau, mesiu viską velniop. Bet paskui pagaliau sutvarkė. Dabar neturėtų būti jokių defektų. Kai jau tiek pralaukiau, tiek sumokėjau, nemanau, kad koks nors naujas gedimas priverstų pasiduoti. Na, sugestų tai sugestų. Ar kokią auto dalį tektų pakeisti. Tiesiog palaukčiau, kol tai būtų padaryta, o paskui vėl toliau važinėčiau“, – sako vairuotojas.

Iki 300 eurų

Vairuotoja su geltonu „Citroen“ sako, kad mokėtų daugiausiai iki 300 eurų. „Jeigu sužinočiau, kad gedimas tikrai rimtas ir daug kainuos taisymas, gal tiesiog pirkčiau kitą mašiną. Su šita jau tiek daug yra praeita, tiek visko nuveikta, tiek važinėta. Viena vertus, daug puikių prisiminimų, iš kitos pusės, būtų simboliška pasikeitus šeimos sudėčiai, pasikeisti ir automobilį bei naujame kaupti ir naujus įspūdžius“, – sako moteris.

Iki 500 eurų

Dar viena vairuotoja tikina, kad galėtų sumokėti iki 500 eurų, jeigu sugestų mašina. „Pati gal netaisyčiau, vežčiau kur nors, kas geriau išmano. Net į servisą nenorėčiau vežti pati, nes dažniausiai ten moterį išduria. Servisuose vien už lempos ar veidrodėlio pakeitimą moteris sumoką kelis šimtus eurų, kai vyrui tokios nesąmonės neprastums. Todėl, jeigu būtų būtina, prašyčiau vyro, kad nuvarytų mašiną į servisą ir ten jau aiškintųsi dėl kainų. Be to, mašina gera, nemanau, kad tektų mokėti daugiau negu 500 eurų“, – sako vairuotoja.

Nemokėtų išvis

Seną ir prastą mašiną vairuojantis studentas mano, kad nemokėtų išvis. „Na, simboliškai ten kelis ar 10 eurų mokėčiau. Bet jeigu kažkas labiau sugestų – tikrai nenorėčiau investuoti į tokią geldą. Jau geriau atiduoti į šrotą ir pirkti naują“, – sako jis.

416
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *