Keltai: kaip įsigyti bilietus?

Keltai šiandien tampa vis populiaresni – tai vienas patogiausių keliavimo būdų, ir pasirinkus šį variantą, netenka jaudintis, kur palikti savo augintinį, ar kiek daiktų galima pasiimti su savimi, nes bagažo svoris nėra ribojamas. Be to, keltais galima keliauti itin palankiomis sąlygomis, ir į kai kurias šalis keltai kursuoja kasdien. Taigi, galima išsirinkti sau palankiausią dieną kelionei ir nesijaudinti, kad kelionė vyks nepatogiu metu.

keltaiKeltai į Vokietiją kursuoja 6 kartus per savaitę, taigi, tikrai išsirinksite jums patogiausią dieną, kada norėsite keliauti. Tai daug patogiau nei vykti lėktuvu – jums nereikės derintis prie skrydžių grafiko.

Keltų bilietus galima įsigyti itin patogiu būdu – tai galite padaryti tiesiog internetu. Jums tereikės užeiti į keltų kompanijos internetinį puslapį ir pasirinkti "bilietai internetu".

Kai tai padarysite, galėsite išsirinkti kelionės kryptį, taip pat ir tipą (į abi puses arba tik į vieną), taip pat ir vykimo datą, keleivių skaičių (tai galėsite padaryti ir pagal amžiaus grupes, jei vyksite su vaikais), taip pat galėsite pasirinkti transporto priemonės tipą (jei norėsite keliauti ir su nuosavu automobiliu).

Tuomet jums reikės pasirinkti kajutės tipą (vietą kajutėje arba visą kajutę) arba sėdimas vietas sėdimų vietų salone. Taip pat galėsite pasirinkti ir maitinimo tipą, pavyzdžiui, pusryčius, pietus arba vakarienę.

Kai tai atliksite, jums reikės užpildyti registracijos anketą. Svarbu įsitikinti, kad tikrai visi duomenys suvesti teisingai ir nepalikta klaidų. Kai ir tai padarysite, jums reikės patvirtinti, kad sutinkate su keliavimo sąlygomis (tai reikės padaryti pažymint varnele).

Kai visa tai padarysite, jums reikės apmokėti pasirinktus bilietus – apmokėti galėsite kreditine kortele. Jei jos neturite, apmokėjimą galėsite atlikti bankiniu pavedimu arba per kelionių ar bilietų pardavimo agentūrą.

taigi, pirkti kelto bilietus tikrai paprasta, nes jums nereikia niekur eiti ar važiuoti, norint įsigyti kelto bilietus. Tai tikrai labai patogu ir padeda taupyti laiką, taigi, užsisakykite bilietus neišeidami iš namų, ir patirkite dar daugiau įspūdžių, keliaudami patogiai.

244
Ačiū!
Klaida!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *